Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 29 Qershor 2019
DONERI TURK
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61718022A-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 16.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Hapja e bareve dhe restoranteve. Tregtia dhe import-eksporti i produkteve tė ndryshme nė funksion tė aktivitetit dhe pėr tė tretė. Zhvillimi i ēdo lloj aktiviteti tregtar tė lejuar nga ligji.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr.2, Rruga e Elbasanit, pėrballė Fakultetit Filologjik, Pallati Shushica, Kati i parė, Apartamenti 1
Sektori ekonomik:
Administratorė: Aldo Leci
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DONERI TURK
DONERI TURK
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!