Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
EPICA BUSINESS CALL
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61717014D
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkodėr
Viti i themelimit: 11.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Shėrbime marketingu, telemarketing dhe komunikime, etj.
Adresa: Shkodėr Lagjja Vasil Shanto, Rruga Vaso Kadia, Hyrja nr.1, Pasuria 1/160-N12
Sektori ekonomik:
Administratorė: Aurora Bajramaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
EPICA BUSINESS CALL
EPICA BUSINESS CALL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!