Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
AA&P
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61713009Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 11.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Ofrimi i shėrbimit nė studimin, projektimin, supervizionit dhe ndėrtimit tė linjave elektrike mbitokėsore(ajrore) si dhe nėntokėsore (kabllore) tė energjisė elektrike si dhe telekomunikacionit linjat e nėnstacioneve elektrike tė tensionit tė lartė T. L/T. M si dhe tė tensionit tė mesėm T. M/T. U, projektimin, furnizimin, ndėrtimin, kolaudimin, testimin si dhe vėnien nė pune tė kabinave elektrike tė transformimit tė energjisė elektrike pėr ēdo shkalle tensioni. Kryerjen e funksionit tė matjes dhe shėrbimimeve tė leximit tė matsave tė energjisė elektrike, matesave tė ujit dhe matesave tė gazit. Verifikimi I tė gjithė llojeve tė matesave elektronike dhe elektromekanike dhe statike tė energjisė elektrike aktive dhe relaktive si dhe kalibrimin e tė gjitha llojeve tė matėsve tė energjisė elektrike dhe tė instrumenteve matės qė pėrdoren pėr inspektimin, kontrollin dhe testimin e pajisjeve tė sistemeve elektrike. Import Eksport, tregtim tė pajisjeve elektrike dhe aparatura elektronike, kryerjen. Projektime, ndėrtime dhe meremetime tė objekteve civile, industrial, elektrike, ujėsjellėsi, telefoni, linja interneti. Mbikėqyrje dhe kolaudim nė fushėn e ndėrtimeve. import-Eksport, tregtim tė pajisjeve elektrike 2 dhe aparaturave elektronike, makinerish, pjesė kėmbimi, material elektrike ndėrtimore, industriale. Tregtim artikujsh tė ndryshėm industrial. Tregtimin me pakicė tė karburanteve. Kryerja e operacioneve ekonomike e juridike, industriale, prodhuese, tregtare qė lidhen drejtpėrdrejt ose tėrthorazi me objektin e veprimtarisė sė shoqėrisė, brenda kuadrit tė dispozitave ligjore pėr realizimin e ēdo biznesi tė pėrshtatshėm nė arritjen e qėllimit tė shoqėrisė. Ofrime rrjetėsh dhe shėrbimesh tė komunikimeve elektronike. Ndėrtimi I linjave me fibra optike. Tregtimi I makinerive dhe pajisjeve elektrike, elektronike, pėr pėrdorime industriale. Shitje, blerje pasuri tė paluajtshme. Pjesėmarrje nė investime koncensionare.
Adresa: Tiranė Rruga Kongresi i Lushnjes, pėrballė shkolles Naim Frasheri, godinė 2 katėshe, kati 2
Sektori ekonomik:
Administratorė: Dashnor Hajdėraj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AA&P
AA&P
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!