Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
ALFA DESIGN STUDIO
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61712507C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durrės
Viti i themelimit: 02.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Projektim dhe zbatim tė punimeve tė ndėrtimit, rikonstruksioneve, veprave ujore, kanalizimeve tė ndryshme, sistemeve tė ngrohjes dhe tė ftohjes ventilimit-klimatizimit, veprave hidroteknikeve, rrugėve urave e veprave tė artit, hekurudhave, porteve e aeroplanėve, punimeve komunale dhe tė mjedisit, tė sistemeve tė mbrojtjes nga zjarri, bazamenteve gjeodezike, projekteve topografike dhe hartografike, rrugėve hekurudhore, sinjalistikes rrugore, sinjalistikes nė aeroporte dhe heliporte, impianteve tė prodhimit dhe shpėrndarjes sė energjisė, dizenjimeve grafike, animacioneve, maketeve, planimetrive tė ndryshme, instalimeve hidrosanitare, rrjeteve elektrike-telefonikeradiotelefonike-citofoni-sistem alarmi-televiziv, sistemeve tė furnizimit me gaz, kolaudim punimesh zbatimi dhe montimi nė godina civile-industriale-bujqėsore-turistike-shoqėrore, ofrim tė asistencės teknike, mbikėqyrjes dhe supervizionit pėr tė gjitha shėrbimet e pėrmendura me sipėr si dhe punime tė tė gjitha llojeve nė fushėn e ndėrtimit e montimit dhe projektimit, studim dhe vlerėsim sizmiologjiko-inxhinerikgjeologjiko-inxhinierik-gjeologosizmik, hartimin raporteve tė vlershmit tė ndikimit nė mjedis, vlerėsimin e pasurive tė 2 paluajtshme ndėrtesa dhe tokė truall, import eksport dhe tregtim me shumicė e pakicė tė tre gjitha llojeve tė materiale dhe pajisjeve tė ndėrtimit, hidrosanitare, elektrike, tė mallrave tė ndryshėm industrial dhe mallra tė tė gjitha llojeve qė lidhen nė mėnyre tė drejt pėr drejtėose tė tėrthortė me veprimtarinė e mėsipėrme, investim dhe menaxhim nė fushėn e veprimtarisė ndėrtimore, pėr ndėrtimin e ēdo lloj godinė njė ose shumė katesh kompletime dhe instalime tė nevojshme pėr to, ndėrtime, mirėmbajtje dhe vepra arti tė rrugėve tė ēdo kategorie, pėrfshirė dhe autostrada veshje me asfaltobeton tė rrugėve ( ndėrtim mbi shtrese ), sistemim dhe asfaltim sheshesh, ndėrtim pista e aeroporte, ndėrtime hekurudhore, ndėrtim vepra arti rrugore dhe hekurudhore, ndėrtime detare, sikurse janė ndėrtimet portuale, basena punime thellimi nė porte dhe zgjerim kalatash etj.
Adresa: Durrės Lagjja nr. 13, Plazh, Rruga Liria, Numri pasurisė 58/594/ND+1-36 Zona Kadastrale 8518
Sektori ekonomik:
Administratorė: Almir Mane
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALFA DESIGN STUDIO
ALFA DESIGN STUDIO
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!