Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 29 Qershor 2019
Albanian Progress Company
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61711034K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 28.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 300,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Ushtrim i veprimtarisė tregtimi i tė gjitha llojeve tė mallrave, materialeve, automjeteve me goma dhe zinxhirė tė tipave tė ndryshme, makinerive, pajisjeve dhe impianteve tė ndryshme tė karakterit publik, industrial, bujqėsor, tregtar, kulturor, sportiv, shėrbimeve, pjesė kėmbimi, goma tė ndryshme, bateri automjetėsh. Importimin dhe eksportimin e tyre. Projektim, tregtim, shėrbim dhe instalim tė pjesėve tė makinave kamionėt dhe superstrukturat e tyre. Tregtim me shumicė dhe pakicė tė artikujve tė ndryshėm industrial, bujqėsor, materiale ndėrtimi, pajisje elektronike, hidraulike dhe elektrike, vegla pune. Vajra lubrifikante, servis makinash. Tregti tė pajisjeve elektronike, kompjuterė, kancelari, aksesorė, mjete e pajisje didaktike dhe laboratorė mėsimore pėr tė gjitha llojet e lėndėve dhe nivelet e arsimit shkollor. Tregtim materiale elektrike dhe pajisje laboratorike, transformator, elektromotor dhe riparim shėrbim pėr transformatorė dhe elektromotorra. Tregtimi import eksport me shumicė dhe pakicė tė materialeve dhe pajisjeve elektrike, industriale e elektro-shtėpiake, materiale ndėrtimi, pajisjeve e sistemeve tė impianteve tė ftohjes, ngrohjes, kondicionerė si dhe impiante tė tjera tė ndryshme 2 tė cfardolloji. Projektim dhe instalim i pajisjeve elektrike, industriale, elektro-shtėpiake, sistemeve tė ftohjes-ngrohjes, kondicionerė, shėrbime mirėmbajtje dhe servisi tė ndryshme pėr materialet e pajisjet elektrike dhe industriale. Punime Lyerje, Suvatime, Gips. Import eksport, ambalazhim dhe tregti me shumicė dhe pakicė tė artikujve shkollore e tė pajisjeve laboratorike, pajisje mjekėsore tė tė gjitha llojeve, elektromjekesore, laboratorike, kimike, tregtim bimė medicinale, plehra e prodhime kimike, prodhime kozmetike etj. Implementim dhe mirėmbajtje sistemesh online. Shėrbime marketingu dhe media, marrėdhėnie me publikun, organizim eventesh kulturore, artistike, konferenca workshop, seminare pėr organizata biznesi, pėr institucione publike kombėtare dhe ndėrkombėtare dhe pėr organizata jofitimprurėse. Kryerja e sondazheve, hartimi i analizave statistikore, i studimeve nė fushėn e drejtėsisė, edukimit, politikes e medias etj. Konsulencė Juridike, trajnime profesionale dhe shėrbime ndėrmjetėsimi dhe lobimi pėr palė tė treta. Bashkėpunime me hotelet, qendra kongresesh dhe strukturat e ngjashme. Marrje-dhėnie me qira e sallave tė konferencave, marrje-dhėnie me qira e automjeteve dhe e pajisjeve tė ndryshme logjistike si dhe tė gjitha shėrbimeve tė tjera pėr organizimin e ēdo aktiviteti. Shėrbime kateringu, shėrbime restoranti, bufe tj. Organizim panairesh, ekspozitash dhe fushatash promocionale. Organizim udhėtimesh brenda dhe jashtė vendit. Rezervime dhe akomodime nė hotele. Shėrbime pėrkthimi, editimi, dizenjimi grafik.
Adresa: Tiranė Njėsia Nr. 7, Bulevardi Zhan D'ark, Kulla 2, Hyrja 1, Apartamenti 54.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Aleks Tushi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Mė datė 24.02.2017 u bė ndyshimi i emėrtimit tė shoqėrisė nga "A&P-13 " u be "Albanian Progress Company".Mė datė 01.03.2017 shtohet objekti i aktivitetit edhe me: "Ushtrim i veprimtarise tregtimi i tė gjitha llojeve tė mallrave, materialeve, automjeteve me goma dhe zinxhire tė tipeve tė ndryshme, makinerive, pajisjeve dhe impjanteve tė ndryshme tė karakterit publik, industrial, bujqesor, tregtar, 5 kulturor, sportiv, sherbimeve, pjese kembimi, goma tė ndryshme, bateri automjetesh. Importimin dhe eksportimin e tyre. Projektim, tregtim, sherbim dhe instalim tė pjeseve tė makinave kamionat dhe superstrukturat e tyre. Tregtim me shumicė dhe pakicė tė artikujve tė ndryshem industrial, bujqesor, materiale ndertimi, pajisje elektronike, hidraulike dhe elektrike, vegla pune. Vajra lubrifikante, servis makinash. Tregti tė pajisjeve elektronike, kompjutera, kancelari, aksesore, mjete e pajisje didaktike dhe laboratore mesimore per te gjitha llojet e lendeve dhe nivelet e arsimit shkollor. Tregtim materiale elektrike dhe pajisje laboratorike, transformator, elektromotorr dhe riparim-sherbim per transformatore dhe elektromotorra. Tregtimi import eksport me shumicė dhe pakicė tė materialeve dhe pajisjeve elektrike, industriale e elektro-shtepiake, materiale ndertimi, pajisjeve e sistemeve tė impianteve tė ftohjes, ngrohjes, kondicionere si dhe impiante tė tjera te ndryshme tė cfardolloji. Projektim dhe instalim i pajisjeve elektrike, industriale, elektroshtepiake, sistemeve tė ftohjes-ngrohjes, kondicionere, sherbime mirmbajtje dhe servisi tė ndryshme per materialet e pajisjet elektrike dhe industriale. Punime Lyerje, Suvatime, Gips. Import eksport, ambalazhim dhe tregti me shumicė dhe pakicė tė artikujve shkollore e tė pajisjeve laboratorike, pajisje mjekesore tė tė gjitha lllojeve, elektromjekesore, laboratorike, kimike, tregtim bime medicinale, plehera e prodhime kimike, prodhime kozmetike etj. Implementim dhe mirmbajtje sistemesh online. Sherbime marketingu dhe media, marredhenie me publikun, organizim eventesh kulturore, artistike, konferenca workshop, seminare per organizata biznesi, per institucione publike kombėtare dhe nderkombėtare dhe per organizata jofitimprurese. Kryerja e sondazheve, hartimi i analizave statistikore, i studimeve nė fushen e drejtesise, edukimit, politikes e medias etj. Konsulence juridike, trajnime profesionale dhe sherbime ndermjetesimi dhe lobimi per pale tė treta. " u bė "Ushtrim i veprimtarisė tregtimi i tė gjitha llojeve tė mallrave, materialeve, automjeteve me goma dhe zinxhirė tė tipave tė ndryshme, makinerive, pajisjeve dhe impianteve tė ndryshme tė karakterit publik, industrial, bujqėsor, tregtar, kulturor, sportiv, shėrbimeve, pjese kėmbimi, goma tė ndryshme, bateri automjetesh. Importimin dhe eksportimin e tyre. Projektim, tregtim, shėrbim dhe instalim tė pjesėve tė makinave kamionėt dhe superstrukturat e tyre. Tregtim me shumicė dhe pakicė tė artikujve tė ndryshėm industrial, bujqėsor, materiale ndėrtimi, pajisje elektronike, hidraulike dhe elektrike, vegla pune. Vajra lubrifikante, servis makinash. Tregti tė pajisjeve elektronike, kompjuterė, kancelari, aksesore, mjete e pajisje didaktike dhe laboratorė mėsimore pėr tė gjitha llojet e lendeve dhe nivelet e arsimit shkollor. Tregtim materiale elektrike dhe pajisje laboratorike, transformator, elektromotor dhe riparim sherbim pėr transformatorė dhe elektromotorra. Tregtimi import eksport me shumicė dhe pakicė tė materialeve dhe pajisjeve elektrike, industriale e elektro-shtėpiake, materiale ndėrtimi, pajisjeve e sistemeve tė impianteve tė ftohjes, ngrohjes, kondicionerė si dhe impiante tė tjera tė ndryshme 2 tė cfardolloji. Projektim dhe instalim i pajisjeve elektrike, industriale, elektro-shtėpiake, sistemeve tė ftohjes-ngrohjes, kondicionerė, shėrbime mirėmbajtje dhe servisi tė ndryshme pėr materialet e pajisjet elektrike dhe industriale. Punime Lyerje, Suvatime, Gips. Import eksport, ambalazhim dhe tregti me shumicė dhe pakicė tė artikujve shkollore e tė pajisjeve laboratorike, pajisje mjekėsore tė tė gjitha llojeve, elektromjekesore, laboratorike, kimike, tregtim bime medicinale, plehra e prodhime kimike, prodhime kozmetike etj. Implementim dhe mirėmbajtje sistemesh online. Shėrbime marketingu dhe media, marrėdhėnie me publikun, organizim eventesh kulturore, artistike, konferenca workshop, seminare pėr organizata biznesi, pėr institucione publike kombėtare dhe ndėrkombėtare dhe pėr organizata jofitimprurėse. Kryerja e sondazheve, hartimi i analizave statistikore, i studimeve nė fushėn e drejtėsisė, edukimit, politikes e medias etj. Konsulence juridike, trajnime profesionale dhe shėrbime ndėrmjetėsimi dhe lobimi pėr pale tė treta. Bashkėpunime me hotelet, qendra kongresesh dhe strukturat e ngjashme. Marrje-dhėnie me qira e sallave tė konferencave, marrje-dhėnie me qira e automjeteve dhe e pajisjeve tė ndryshme logjistike si dhe tė gjitha shėrbimeve tė tjera pėr organizimin e ēdo aktiviteti. Shėrbime kateringu, shėrbime restoranti, bufe tj. Organizim panairesh, ekspozitash dhe fushatash promocionale. Organizim udhėtimesh brenda dhe jashtė vendit. Rezervime dhe akomodime nė hotele. Shėrbime pėrkthimi, editimi, dizenjimi grafik."
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Albanian Progress Company
Albanian Progress Company
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!