Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
PRO-GAZ
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61711033C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 09.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Shitje gazi me pakicė dhe transport gazi pėr vete dhe pėr tė tretė.
Adresa: Berxull Berxull Autostrada Tiranė - Durrės Km. 10, Nenkalimi i Ures se Limuthit, Zona Kadastrale 2105, Pasuria Nr. 14/12
Sektori ekonomik:
Administratorė: Lulzim Shehu
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
PRO-GAZ
PRO-GAZ
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!