Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 24 Gusht 2019
NOMIZA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61711031J
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 10.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Shėrbime dezinfektimi, dezinfektimi, deratizimi dhe trajtimi me gaz dezinfektues pėr produktet nė gjendje ruajtje si grurė, misėr, oriz, kafe. Dhėnien me qira tė pajisjeve pėr shėmimin e dezinfektimit, dezinfektimit, deratizimit, pastrimit dhe higjienizimit. Prodhimin dhe shitjen me shumicė e pakicė tė produkteve dhe pajisjeve tė pastrimit, higjienizimit tė ambienteve tė banimit, publike dhe industriale. Prodhimin dhe shitjen me shumicė dhe pakicė tė produkteve dhe pajisjeve tė pastrimit dhe higjienizimit pėrsonal. Prodhimin dhe shitjen me shumicė e pakicė tė produkteve dhe pajisjeve pėr dezinfektimin, dezinfektimin, deratizimin. Importeksport, tregtim me shumicė dhe pakicė i pajisjeve dhe produkteve pėr dezinfektim, dezinfektim, deratizim dhe gaz dezinfektues, produkteve dhe pajisjeve mbrojtėse sė bimėve, produkteve dhe pajisjeve tė pastrimit dhe higjienizimit. Agjent dhe shpėrndarės pėr shitjen me shumicė e pakicė tė produkteve dhe pajisjeve tė firmave tė huaja, pėr dezinfektimin, dezinfektimin, deratizimin, tė pastrimit, higjienizimit tė ambienteve tė banimit, publike dhe industriale, tė pastrimit dhe higjienizimit perona. Organizimin e kurseve teknike dhe konsulsence nė lidhje me higjienėn 2 ambientale dhe higjienėn dhe mirėqenien e njerėzve. Shėrbim i kontrollit kundėr gjarpėrinjve dhe zogjve. Shėrbime Konsulencė nė pėrgatitjen e programeve tė sigurisė ushqimorė: HACCP dhe programeve tė kontrollit tė cilėsisė ISO. Parukeri dhe qendėr estetike.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake nr.7, Rruga e Kavajės, Pallati Delijorgji, Kati 1, Dyqani nr.5
Sektori ekonomik:
Administratorė: Enejda Kapo
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
NOMIZA
NOMIZA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!