Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
GEflex
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61711030B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 05.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Pėrpunim, printim, letėr, PVC dhe materiale tė ndryshme.
Adresa: Tiranė Njėsia bashkiake nr 6, rruga Enriko Telini (brenda territorit tė ish Kombinatit Tekstil), zona kadastrale 8230, nr pasurie 738/ND4
Sektori ekonomik:
Administratorė: Enkel Tasho
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GEflex
GEflex
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!