Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
AQUA GAIA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61711019N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 10.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Tregti me shumicė e pakicė, import-eksport i pajisjeve dhe materialeve, tė tė gjitha llojeve, pėr gjuetinė e peshkut, pėr peshkimin profesional dhe sportiv. Tregti me shumicė e pakicė, import - eksport i mjeteve lundruese tė tė gjitha llojeve dhe pėrmasave, me dhe pa motor. Tregti me shumicė e pakicė, import-eksport e motorėve ujore, tė tė gjitha llojeve dhe pėrmasave, si dhe aksesorė dhe pjesė kėmbimi, pėr riparimin e barkave, motobarkave, motorėve tė motobarkave dhe anijeve. Prodhimi dhe tregtimi me shumicė e pakicė, import-eksport, i mjeteve lundruese tė tė gjitha llojeve, pėr peshkim profesional dhe sportiv, si dhe pėr aktivitete sportive ujore. Aktivitet nė rritjen dhe shtimin e peshkut, nė rezervate natyrale dhe tė ndėrtuara nga njėriu, tregtim i tij me shumicė e pakicė, mbledhja tregtimi dhe import-eksporti i peshkut, vezėve tė peshkut, dhe kultivim i rasatit si dhe blerja e tij nga ndėrmarrje a individė tė tjerė brenda dhe jashtė vendit. Organizimi i konkurseve dhe garave tė peshkimit sportive. Import-eksport, shpėrndarja dhe tregtimi me shumicė e pakicė i tė gjithė artikujve, mallrave dhe lėndėve tė para tė tė gjitha llojeve qė nuk ndalohen nga 2 legjislacioni shqiptar dhe ai ndėrkombėtar.
Adresa: Tiranė Rruga ''Shyqyri Brari'', pranė Kopshtit Zoologjik, Pallati ''Fleg'', Pasuria me Nr.8/450- N1/1, Zona Kadastrale Nr.8270
Sektori ekonomik:
Administratorė: Panagiotis Parthymos
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AQUA GAIA
AQUA GAIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!