Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
AKIN Laboratory Instruments
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61711007N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 09.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Laborator mjekėsor Instrument tė llojeve tė ndryshme. Tregtim pajisje laboratorike, Kite reagjent Tregtim mjete konsumi pėr spitale. Organizime tė trajnimeve dhe e edukimeve shkencore dhe praktike pėr stafet profesionale.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr.5, Rruga Brigada e VIII-tė, Ndėrtesa Teknoproject 1, Hyrja 1, Kati 3, Ap.8, Kodi Postar 1019
Sektori ekonomik:
Administratorė: Dritan Manaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Mė datė 20.12.2016 ėshtė shtuar administratori Dritan Manaj dhe ėshtė larguar administratori Nordian Xhindi.
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AKIN Laboratory Instruments
AKIN Laboratory Instruments
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!