Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
Ristorante & Consulenza
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61710036V
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 05.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Aktivitet nė fushėn e restorant, bar, hoteleri. Katering. Kurse formimi nė fushėn e kuzhinės, pastiqerisė dhe gastronomisė nė pėrgjithėsi. Import - eksport tė artikujve ushqimorė, lėndėve tė para pėr kuzhinėn, produkte gjysme tė gatshme dhe tė pėrfunduar, verėra dhe tė tjera. Shitje me shumicė dhe pakicė tė artikujve tė lartpėrmendur. Konsulencė nė fushėn e bar, restorant, hoteleri. Tė marrė pjesė nė shoqėri tė tjera apo aktivitete tė ēdo lloji qė kanė objekt aktiviteti tė ngjashėm, tė afėrt apo tė lidhur me atė tė shoqėrisė.
Adresa: Tiranė Njėsia Nr. 2, Rruga "Mustafa Matohiti, Vila nr.2, Tiranė 1001,
Sektori ekonomik:
Administratorė: Domenico Calio
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Koncesionare
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Ristorante & Consulenza
Ristorante & Consulenza
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!