Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
2 DG
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61710021U-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 06.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Import-export tė ndryshme tė Mineraleve dhe nėnprodukteve tė tyre, tregtimin me shumicė dhe pakicė tė mineraleve, pajisjeve elektronike, elektrike, mjekėsore elektronike dhe elektrike, tregtimin me shumicė dhe pakicė materiale ndėrtimi, mjete teknologjike ndėrtimi dhe montimi, tregtimi me shumicė dhe pakicė i linjave teknologjike tė prodhimit industriale dhe ushqimorė. Tregtimin me shumicė dhe pakicė pėr mobilieritė, kancelaritė, konfeksioneve tė ndryshme. Nxjerrje tė mineraleve me punime si sipėrfaqėsore edhe punime nėntokėsore.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake nr.5, Rruga "Abdyl Frasheri", Pallati 10, Shk.3, ap.23
Sektori ekonomik:
Administratorė: Elton Janushaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
2 DG
2 DG
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!