Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
AP GROUP
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61710014O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 01.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Prodhim dhe tregtim i artikujve si: fije tė ndryshme, natyrale, sintetike e tė pėrziera, tekstile dhe lėkurė si dhe aksesorėt e tyre. Stili, dizenjim, modelim e realizim kampionesh tė veshjeve dhe aksesorėt e tyre pėr shitje ose me qira. lmporteksport, me shumicė dhe pakicė tė fijeve, metrazheve e aksesorėve. Operacione tregtare industrial, financiare tė luajtshme dhe tė paluajtshme qė konsiderohen tė dobishme pėr realizimin e objektit tė veprimtarisė sė shoqėrisė. Riparim shėrbime konfeksionesh dhe fason. Organizim dhe zhvillim tė kurseve tė formimit profesional si dhe struktura tė tjera qė lidhen me arsimin profesional. zyrė pėrfaqėsimi dhe ndėrmjetėsimi nė fushėn e industrisė sė veshjeve dhe kėpucėve. Organizimi dhe zhvillimi i kurseve tė formimit profesional nė fushėn e trajnimit tė punėtoreve rrobaqepės, industrial dhe artizanal, punėtoreve tė prestarisė, punėtore tė hekurosjes, drejtuesve tė sektorit, modelistėve pėr ind us trine e veshjeve, teknik tė prodhimit industrial etj. Ofrimi i shėrbimeve tė konsulencės nė fushėn e kontrollit tė cilėsisė.
Adresa: Tiranė Rruga Riza Cerova, Objekti Nr. 128
Sektori ekonomik:
Administratorė: Arben Peēi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Mė datė 25.08.2016 shtohet objekti i aktivitetit edhe me: "Prodhim dhe tregtim i artikujve si: fije tė ndryshme, natyrale, sintetike e tė perziera, tekstile dhe lekure si dhe aksesoret e tyre. Stilim, dizenjim, modelim e realizim kampionesh tė veshjeve dhe aksesoret e tyre per shitje ose me qera. lmporteksport, me shumicė dhe pakicė tė fijeve, metrazheve e aksesoreve. Operacione tregtare industrial, financiare tė luajtshme dhe tė paluajtshme qė konsiderohen tė dobishme per realizimin e objektit tė veprimtarise se Shoqėrise. Riparim sherbime konfeksionesh dhe fason. Organizim dhe zhvillim tė kurseve tė formimit profesional si dhe struktura tė tjera qė lidhen me arsimin profesional. Zyre perfaqesimi dhe ndermjetesimi nė fushen e industrise se veshjeve dhe kepuceve. Organizimi dhe zhvillimi i kurseve tė formimit profesional nė fushen e trajnimit tė punetoreve rrobaqepes, industrial dhe artizanal, punetoreve tė prestarise, punetorve tė hekurosjes, drejtuesve tė sektorit, modelisteve per ind us trine e veshjeve, teknik tė prodhimit industrial etj. " u bė "Prodhim dhe tregtim i artikujve si: fije tė ndryshme, natyrale, sintetike e tė pėrziera, tekstile dhe lėkurė si dhe aksesoret e tyre. Stili, dizenjim, modelim e realizim kampionesh tė veshjeve dhe aksesoret e tyre pėr shitje ose me qira. lmporteksport, me shumicė dhe pakicė tė fijeve, metrazheve e aksesoreve. Operacione tregtare industrial, financiare tė luajtshme dhe tė paluajtshme qė konsiderohen tė dobishme pėr realizimin e objektit tė veprimtarisė sė shoqėrisė. Riparim shėrbime konfeksionesh dhe fason. Organizim dhe zhvillim tė kurseve tė formimit profesional si dhe struktura tė tjera qė lidhen me arsimin profesional. Zyre pėrfaqėsimi dhe ndėrmjetėsimi nė fushėn e industrisė sė veshjeve dhe kėpucėve. Organizimi dhe zhvillimi i kurseve tė formimit profesional nė fushėn e trajnimit tė punėtoreve rrobaqepės, industrial dhe artizanal, punėtoreve tė prestarisė, punėtore tė hekurosjes, drejtuesve tė sektorit, modelisteve pėr ind us trine e veshjeve, teknik tė prodhimit industrial etj. Ofrimi i shėrbimeve tė konsulences nė fushėn e kontrollit tė cilėsisė."
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AP GROUP
AP GROUP
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!