Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
XIKI Impex
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61709029K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 04.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Import-eksport dhe tregtim (shitblerje) me shumicė e me pakicė i tė gjitha mallrave qė lejon legjislacioni i Republikės sė Shqipėrisė, sidomos mallra ndėrtimi, industriale, ushqimorė dhe joushqimorė, pije alkoolike, kafe, cigare, artikuj shtėpiake e shkollore, artikuj kozmetike e parfumerie, artikuj elektroshtėpiake e elektrokulturore, pajisje dhe atrecatura pėr industrinė e lehte, konfeksione e tekstile, automjete e mjete tė tjera transporti, pjesė kėmbimi automjetėsh, pajisje e makineri tė ndryshme, kompjuterė e pajisje tė tjera informatike. Import-eksport dhe tregtim (shitblerje) me shumicė e me pakicė i mallrave industriale, ndėrtimore, hidrosanitare, pajisje tė ujėsjellėsit, ngrohjes dhe gazit.
Adresa: Tiranė Rruga Sulejman Delvina, Pallati nr.33 pranė Postes Nr.8, Kati 1, Zyra Nr.2/1
Sektori ekonomik:
Administratorė: Nijazi Bajrami
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
XIKI Impex
XIKI Impex
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!