Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
Ingeo Services
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61709027R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 06.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Ofrimi i shėrbimeve nė fushėn e inxhinierisė sė ndėrtimit, gjeologjisė dhe gjeoteknikes, Shoqėria pėr pėrmbushjen e qėllimeve tė saj mund gjithashtu si pėrshembull por pa u kufizuar, tė blejė, shesė, tė marrė me qira, tė japė ose tė marrė hua ose me qira pasuri tė luajtshme dhe tė paluajtshme, tė nėnshkruajė marrėveshje. Tė marrė hua, hipoteka dhe ēdo gjė tjetėr qė konsiderohet tė jetė e nevojshme nga asambleja e pėrgjithshme.
Adresa: Kashar YZBERISH Yzberisht, Rruga 3 Deshmoret, Pallati Dilo, Kati 6
Sektori ekonomik:
Administratorė: Vittorio Barbero
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Ingeo Services
Ingeo Services
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!