Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
"MEDITERRANEA AIR"
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61709024Q-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 02.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Ushtrimi i drejtpėrdrejtė dhe/ose pėrmes shoqėrive pjesėmarrėse dhe/ose enteve dhe /ose konsorciumeve, nė linja dhe lidhje ajrore pėr transportin e pasagjerėve dhe mallrave nė Shqipėri dhe jashtė saj. -Mirėmbajtja e avionėve tė veta dhe pėr llogari tė tė tretėve. -Tregti me shumicė e pakicė, importi dhe eksporti e pėrfaqėsimi me ose pa magazinim i avionėve dhe pjesėve tė tyre tė kėmbimit dhe lubrifikanteve. -Pėr ketė qėllim mund tė marrė hua dhe nė fonde dhe hipotekare, tė japė fidejusione, garanci, hipoteka dhe garanci tė tjera dhe pėrsonale edhe pėr tė tretė, tė marrė pjesė nė shoqėri tė tjera, ente, shoqata, organizata qė kanė aktivitete tė njėjtė ose tė ngjashėm me aktivitetin e vet si dhe tė kryejė ēdo akt e veprim tė nevojshėm ose tė dobishėm pėr arritjen e objektit tė shoqėrisė. Aktivitet pėr themelimin, menaxhimin dhe administrimin e transportit ajror tė pasagjerėve dhe mallrave. Menaxhimi i platformave pėrmes shėrbimeve tė asistencės teknike. Menaxhimi, promovimi dhe administrimi i udhėtimeve e shėrbimeve turistike tė ēdo lloji. Menaxhimi dhe administrimi i shėrbimeve qiradhėnies e transportit pėr llogari tė tė tretėve tė automjeteve, mjeteve ajrore, detare e lumore tė pasagjerėve e mallrave. Menaxhimi dhe ndėrtimi i 2 aeroporteve kombėtare dhe ndėrkombėtare: Aktivitet pėr themelimin e menaxhimin e ēdo lloj prodhimi tė energjisė sė rinovueshme. Ndėrtim i objekteve private dhe infrastrukturave publike e private, pėr mjedisin: pėr industrinė: aktivitet nė fushėn e kėrkimeve shkencor tė inovacionit teknologifk nė ēdo fushe, pėrfshirė fushėn mjeko-farmaceutike-shėndetėsore; manifakturimi. agroindustria industria ushqimorė, peshkimi. turizmi e portet turistike; teknologji informacioni e komunikimi. Shėrbime Konsulencė Financiare, mbledhja. Pėrpunimi e transformimi i mbeturinave urbane, specifike dhe spitalore.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr.9, Rruga "Don Bosko", pallati Nr. 139/1, Kati i tretė, Apartamenti Nr.3
Sektori ekonomik:
Administratorė: Pasquale Golisciano
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"MEDITERRANEA AIR"
"MEDITERRANEA AIR"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!