Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
MYF MANAGEMENT
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61706047Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 05.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Veprimtarinė nė fushėn e publicitetit dhe marketingut, si dhe aktivitetet e pėrafėrta dhe tė lidhura me to, si pėr shembull dhe pa u kufizuar nė: organizimin e panaireve, ekspozitave, takimeve, mbledhjeve, eventeve pėr degustimin e produkteve, sfilatave dhe nė pėrgjithėsi mbikėqyrjen e veprimtarive tė parashikuara pėr agjencitė e promovimit publicitar; veprimtaritė e merchandising dhe logjistikes. promocionale, si vendosja e ekspozitoreve dhe floor stands (stendave), organizimi i zonave dhe parqeve tregtare, corners dhe zonave tė promovimit. Shėrbim furnizimi tė personelit tė specializuar nė promovimin publicitar, si promotorė, standiste, hostess dhe steward, modele dhe, nė pėrgjithėsi, shėrbime agjencie pėr promovime; Shėrbime pėrkthimi, sekretarie, marrėdhėnie me publikun, qendra informimi, ndihme ndaj klientit, si dhe operatore telefonike, asistencė para dhe pas eventeve, si dhe shėrbim pritje pėr tė ftuarit dhe akreditimi, edhe tė kompjuterizuar; Shėrbime mbėshtėtėse pėr sipėrmarrjet dhe entet, me dhe pa qėllime fitimi, pėrfshirė dhe realizimin dhe menaxhimin e siteve web, programeve informative, tė formimit tė personelit, tė studimit dhe realizimit tė fushatave publicitare. ; Veprimtari 2 spektakli dhe animimi si dhe tė gjitha veprimtaritė e nevojshme pėr organizimin e tyre; Organizimin e ekspozitave dhe panaireve kombėtare dhe ndėrkombėtare, eventeve kulturore, tė modės dhe artistike, tė festave dhe pėrvjetorėve, tė lojėrave dhe aktiviteteve shlodhese dhe argėtuese, tė spektakleve dhe kohės sė lire, menaxhimi i parqeve tematike, tė parqeve tė lojėrave, dhe nė pėrgjithėsi tė ēdo veprimtarie argėtuese; Veprimtarinė e agjencive tė spektaklit, tė shėrbimeve dhe studiove tė regjistrimit, pėrfaqėsimit, tė sekretarisė dhe menaxhimit tė artisteve, tė realizimit tė turneve, tė ideimit dhe krijimit tė eventeve, tė konsulencės artistike, tė organizimit dhe prodhimit tė koncerteve, tė prodhimit botues, teatral dhe televiziv, tė zyrės sė shtypit, tė prenotimit dhe shėrbimit nė pėrgjithėsi, pėr operatorėt e ēdo sektori artistik; Veprimtari tė specializuar nė prodhimin, promovimin, tregtimin dhe distribucionin e muzikės dhe/ose videove muzikore (pėrfshirė compact diso^dike viniLe, DVD, mizikokaseta etj. ) dhe veprimtarinė, nė pėrgjithėsi tė etiketave diskografike; Projektimin, ndėrtimin, prodhimin, instalimin, mirėmbajtjen, tregtimin dhe menaxhimin e impianteve dhe pajisjeve pėr parqe dhe struktura argėtimi, pėr kohen e lire dhe sportin, pėr turizmin, artin dhe muzikėn; Veprimtarinė nė sektorin e pritjes dhe sektorin e pėrgatitjes dhe/ose shpėrndarjes tė ushqimeve dhe pijeve; Veprimtarinė e diskotekave dhe sallave tė kėrcimit, bashkė me shėrbimet plotėsuese qė lidhen me to. Tregtimin suvenireve, tė artikujve tė prodhuar nga tė tretė dhe/ose nga vete shoqėria pėr markat e veta identifikuese; Pėr ushtrimin e veprimtarive tė renditura me sipėr, shoqėria mund tė pėrdorė, nėse ėshtė e nevojshme, drejtues teknike, pėrgjegjės dhe teknike tė ēilet kanė cilėsitė profesionale, tė kėrkuara nga ligjet nė fuqi, si dhe kur nė renditjen e pėrshkruar me lart do tė jetė i nevojshėm pjesėmarrja e subjekteve tė ēilet me ligj duhet tė jene tė pajisur me tituj profesionale ose duhet tė jene me ligj tė autorizuar pėr ushtrimin e aktivitetit, shoqėria do jua delegoje atyre ekzekutimin e punimeve tė ēilet do ti kryejnė ato nėn pėrgjegjėsine e tyre. Shoqėria mund tė kryejė edhe aktivitete tė tjera tregtare dhe tė japė shėrbime edhe pse jo Shprehimisht tė parashikuara, me kusht qė tė jene tė lidhura me realizmin e njė prej veprimtarive tė renditura me sipėr nė objektin e veprimtarisė sė shoqėrisė. Shoqėria, pėr pėrmbushjen e qėllimit tė veprimtarisė, mund tė marrė dhe tė japė nė pėrdorim marka, shenja dhe logo; tė krijojė joint - venture dhe kontratė francajzing; tė marrė koncesione nga administratė publike. dhe nė tendera; mundet tė marrė 3 interesat, aksionet, pjesėmarrje nė shoqėri tė tjera dhe tė pėrmbushė tė gjitha operacionet tregtare, pasuri tė lėvizshme dhe pasuri tė patundshme qė do tė jene tė dobishme dhe tė nevojshme pėr arritjen e qėllimeve sociale. kombėtare dhe evropiane apo tė tjera institucione dhe jo-fitimprurėse, qofte nga individėt, qasje nė koncesionet legjislative dhe e kreditit dhe tė hyje nė marrėveshje me organizatat dhe subjektet publike dhe private.
Adresa: Tiranė Lagjia Nr. 1, Rruga Sali Nivica, Vila 31/1, Kati i 3-te
Sektori ekonomik:
Administratorė: Albi Nako
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Koncesionare
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MYF MANAGEMENT
MYF MANAGEMENT
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!