Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
HARBOUR GLOBAL SERVICE ALBANIA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61706041O-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 30.10.2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Shėrbime portuale. Trajtimin dhe ruajtjen e mallrave. Mbledhje dhe magazinim. Paketimin dhe cpaketimin Furnizim dhe lėvizjen e mallrave pa operator. Shitje dhe dhėnie me qira e automjeteve dhe pajisjeve. Mallrat e transportit. Mirėmbajtjen dhe riparimin e kontenierve. Furnizim i pjesėve tė kėmbimit. Trajnim personeli. Import/eksport, duke pėrfshirė mbajtjen e praktikave kombėtare dhe ndėrkombėtare tė nevojshme. "IMPORTEXPORT" dhe Tregtim i Materialeve tė ndryshme, speciale ndėrtimi, Bujqėsore, ushqimorė, Industriale, dhe Ndėrtim i veprave Civile, Industriale, duke pėrfshirė veprimtari Turistike. Parapėrgatitje, realizim, mirėmbajtje e administrim duke pėrfshirė dhe Aktivitetitin e Asistencės sė Instalimeve, Pajisjeve dhe Aparaturave; Aktivitete kėto qė do tė kryhen me burime financiare tė veta, apo me pjesėmarrjen e tė tretėve. Ofrim Shėrbime. Projektimi pėr Instalime-Montime Industriale e civile. Asistencė teknike pėr kėto Aktivitete, Kolaudim, dėrgimin (Spedicionin) dhe Montimin e pajisjeve me Certifikatėn e Cilėsisė dhe tė Sigurimit tė Instalimit; Furnizimin e materialeve pėr Instalimet Industriale Brenda territorit tė Shqipėrisė dhe jashtė Shtetit; Ofrim Shėrbimesh, 2 asistencė teknike dhe Menaxhimi, organizative e Tregtare e Ndėrmarrjeve qė veprojnė nė sektorėt e mėsipėrm. Veprimtari nė fushėn e ndėrtimit tė objekteve civileindustriale-turistike-bujqėsore mbi 5 kate. - "Rikonstruksione e Ndėrtim banesa me skelet mbi 8 kate. - Ndėrtim rrugė, ura dhe vepra arti, Ndėrtim ujėsjellėskanalizime; Kanale impiante vaditje-kullimi. -Sipėrmarrje pėr shembjen, prishjen, ēmontimin dhe trajtimin e tė gjithė elementeve metalike tė njė konstruksioni nė beton arme, tė ēdo lloj ndėrtese si dhe tė ēdo lloj materiali tė ēdo ndėrtimi detar apo tokėsor tė ēdo lloji qofshin ato. Ēdo lloj shėrbimi nė pastrim, mbushje me dhe e pėrgatitje terrenesh, hapje tokash tė reja, shėrbime pyjore, shėrbime nė gurore, sondime, shpime, shėrbime hidraulike, etj. Pastrim trualli nga mbeturinat publike, industriale dhe kimike, pastrim dhe pėrpunim tė ujėrave tė zeza, pastrim dhe pėrpunim tė ujėrave industriale, pastrim dhe mirėmbajtje tė ujėrave tė pijshėm. Pastrim objektesh, institucionesh privat apo shtetėror drejtpėrdrejt ose me nėn kontraktim. Shitje, blerje dhe marje me qira titujsh dhe materialesh. Dhe nė pėrgjithėsi, ēdo veprim qofte me natyre juridike dhe financiare, industriale, publike ose tregtare, prona tė tundshme ose tė patundshme tė gjitha kėto, tė cilat lidhen me objektin e shoqėrisė tone ose me tė tjera ti cilat janė tė ngjashme ose tė pėrafėrt dhe ndihmojnė direkt ose indirekt objektin e shoqėrisė tone nė shtrirjen dhe zhvillimin e saj. ; Pėr tė realizuar aktivitetin dhe arritjen e qėllimit tė saj, shoqėria mund tė kryejė aktivitete tė tjera: Ēdo lloj veprimi tregtar, industrial e financiar, mobiliar e jo mobiliar, duke pėrfshirė ndėrtimin, shitjen dhe menaxhimin e ndėrtesave qė kanė tė bėjnė me qėllimin e shoqėrisė. Si objekt tė veprimtarisė sė saj shoqėria do tė ketė edhe kryerjen e ēdo operacioni ekonomik dhe juridik tė lejuar nga legjislacioni shqiptar, qė pėrputhet me objektin e veprimtarisė sė saj dhe qė kanė rendėsi pėr tė ardhmen e shoqėrisė. Ky aktivitet do tė zhvillohet nė fushėn nacionale dhe nė atė internacionale ".
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr. 2, Rruga "George W Bush", Pallati Albsig, Kati 2
Sektori ekonomik:
Administratorė: Giuseppe Rampini
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Koncesionare
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
HARBOUR GLOBAL SERVICE ALBANIA
HARBOUR GLOBAL SERVICE ALBANIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!