Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
AGET 24
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61706006D
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlorė
Viti i themelimit: 14.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Veprimtaria nė fushėn e akuakulturės detare dhe tokėsore, prodhimi, mbarėshtimi, i tė gjitha produkteve e nėnprodukteve ujore. Import, eksport, Pėrpunim, tregtim, me shumicė e pakicė e tė gjitha llojeve tė produkteve tė akuakulturės detare dhe tokėsore. Pėrpunim aktiv tė tė gjitha prodhimeve tė akuakulturės importuara apo tė mbledhura nė vend. Agjenci Turistike, Guida turistike dhe promovime tė turizmit. Transport udhėtarėsh dhe mallrash brenda dhe jashtė vendit. Ndėrtime civile, industriale, turistike, bujqėsore, etj dhe kompletimi me instalime tė nevojshme pėr to. Ndėrtim, rikonstruksion e mirėmbajtje rrugė, autostrada, mbikalime, punime nėntokėsore, vepra arti etj.
Adresa: Sarandė Rruga Butrinti, Apartamenti nr.32, Shkalla nr.1, Kati i 4-te, Zona Kadastrale nr.8642, Nr Pasurie 15/395+1-32
Sektori ekonomik:
Administratorė: Agron Ahmetaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AGET 24
AGET 24
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!