Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
IFT Express
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61705027U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 03.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Transport kombėtar dhe ndėrkombėtar rrugor kryer pėr tė tretė; Kontrata/Marrėveshje logjistike, tė tilla si magazinim, furnizim dhe lloje tė tjera qė lidhen me fushėn logjistike; Ofrim shėrbimesh pėr proēesura tė ndryshme nė lidhje me transportet. Transport tė objekteve postare, pranim dhe dorėzim tė objekteve pėr qėllime tė vete shoqėrisė dhe pėr tė tretė. Gjithashtu, Shoqėria mund tė kryejė ēdo aktivitet tjetėr biznesi, i cili nuk ėshtė i ndaluar nga ligji i zbatueshėm nė Republikėn e Shqipėrisė.
Adresa: Tiranė Njėsia nr. 5, Rruga Abdyl Frasheri, Rezidenca Vesa Center, Apartamenti 6/1
Sektori ekonomik:
Administratorė: Alkan Bakiri
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Mė datė 01.09.2016 shtohet objekti i aktivitetit edhe me: "Transport kombėtar dhe nderkombėtar rrugor; Kontrata/Marreveshje logjistike, tė tilla si magazinim, furnizim dhe lloje tė tjera qė lidhen me fushen logjistike; Ofrim sherbimesh per procesura tė ndryshme nė Hdhje me transportet. Transport tė objekteve postare, pranim dhe dorezim tė objekteve. Gjithashtu, Shoqėria mund tė kryeje cdo aktivitet tjeter biznesi, i cili nuk eshte i ndaluar nga ligji i zbatueshem nė Republiken e Shqiperise. " u bė "Transport kombėtar dhe ndėrkombėtar rrugor kryer pėr tė trete; Kontrata/Marrėveshje logjistike, tė tilla si magazinim, furnizim dhe lloje tė tjera qė lidhen me fushėn logjistike; Ofrim shėrbimesh pėr procesura tė ndryshme nė lidhje me transportet. Transport tė objekteve postare, pranim dhe dorėzim tė objekteve pėr qėllime tė vete shoqėrisė dhe pėr tė trete. Gjithashtu, Shoqėria mund tė kryeje ēdo aktivitet tjetėr biznesi, i cili nuk ėshtė i ndaluar nga ligji i zbatueshėm nė Republikėn e Shqipėrisė."
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
IFT Express
IFT Express
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!