Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 29 Qershor 2019
IBA ALBANIA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61705026M-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 14.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Import, eksport tregtim me shumicė e pakicė tė artikujve tė ndryshėm, tregtim tė materialeve tė ndėrtimit, industrial, pajisje elektroshtėpiake, elektrike, hidraulike, duralumini, punime tė ndryshme dheu, beton, beton arme, ndėrtime civile, industrial, turistike, restaurime urash, prodhime betoni. Transport i mallrave dhe tė pasagjerėve brenda dhe jashtė vendit, pėr llogari tė shoqėrisė dhe tė tretėve, me mjetet e veta ose tė tretėve, transport detar, ajror, tokėsor, agjenci pėr shitje biletash. Import-export artikuj tė ndryshėm, material ndėrtimi. Blerje, shitje inertesh dhe transportim i tyre.
Adresa: Kamez ZALL-MNER Zall - Mner, Rruga Oslo, Rrethrrotullimi i Bathores, Objekti ne Zonėn Kadastrale 2066, Pasuria Nr. 162/109
Sektori ekonomik:
Administratorė: Kol Lofataj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
IBA ALBANIA
IBA ALBANIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!