Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 29 Qershor 2019
GREENTERPRISE
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61705020K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 21.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Design, printime, prodhim tabelash reklamuese, Konsulencė nė fushėn e reklamave, prodhim reklamash audio dhe video, shėrbime elektronike dhe internetit. Ndėrmjetėsim, konsulence, auditim dhe trajnim pėr certifikimet tė standardeve ndėrkombėtare. Import-eksport dhe tregtim me shumicė dhe pakicė tė materialeve industrial, veshjeve, kėpucėve, konfeksioneve, produkteve tė kozmetikės, materialeve sportive, tė ndėrtimit, lėndė tė para pėr industrinė ushqimorė, materiale elektrike, elektronike, hidrosanitare, bimėve mjekėsore, pjesėve tė kėmbimit pėr automjete dhe makineri prodhimi, pijeve freskuese dhe alkoolike, duhanit dhe cigareve, karburante dhe vajra, tregtimin e tyre me pakicė. Importin dhe tregtimin e pajisjeve dhe aparaturave qė shėrbejnė pėr mbikėqyrjen dhe ruajtjen fizike tė pronės dhe individit. Importin dhe tregtimin e linjave teknologjike pėr industrinė ushqimorė, tė pėrpunimit tė materialeve drusore dhe ato tė hidrokarbureve, tė pėrpunimit tė lėkurės dhe veshmbathjeve, tė aparaturave nė fushėn e shėndetit dhe trajtimit tė medikamenteve mjekėsore. Transport mallrash dhe udhėtarėsh, brenda dhe jashtė vendit. Aktivitet nė fushėn e turizmit, hapje hotelesh, bar 2 kafe, restorante etj. Shėrbim nė fushėn publike, shėrbime tė ndryshme komunale publike, riparim objektesh publike dhe shėrbime menaxhimi tė tjera nė fushėn e shėrbimeve publike. Tregti me shumicė dhe pakicė mobilie, kancelari, artikuj shtėpiak, aparate radio dhe televizorėsh dhe aparate tė tjera pėr prodhim viziv si dhe materiale tė tjera elektrike nė pėrgjithėsi. Si dhe me ēdo aktivitet tjetėr qė ka lidhje sa me sipėr dhe tė lejuar nga ligji.
Adresa: Tiranė Rruga "Eduard Mano", Zona 1, Godina 1, Liqeni i Thate Selite
Sektori ekonomik:
Administratorė: Elidor Lamaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Mė datė 25.04.2017 ėshtė shtuar administratori Elidor Lamaj dhe ėshtė larguar administratori Endri Haxhiu.
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GREENTERPRISE
GREENTERPRISE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!