Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
A & V COMPASS POWER
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61703023B-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 23.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Shit blerje energjie elektrike, e lloje tė tjera energjie me shumicė e pakicė si dhe depozitimi i tyre; Shit blerje pajisjesh me shumicė e pakicė tė tė gjithė pėrbėrėsve tė linjave tė transmetimit tė energjisė elektrike dhe tė energjive tė tjera tė ēfarėdolloji; Shitblerje pajisjesh tė tė gjitha llojeve qė shėrbejnė pėr prodhimin e energjisė elektrike apo tė energjive tė tjera tė ēfarėdollojshme; Shėrbime pėr instalim, montim, mirėmbajtje impiantesh hidro apo tė tjerė qė shėrbejnė me prodhimin, magazinimin, mirėmbajtjen, transmetimin e energjisė elektrike dhe gjithė energjitė e tjera tė natyrės (bioenergji); Shėrbime konsulencė pėr sipėrmarrje publike apo private nė fushėn e energjisė elektrike apo tė llojeve tė tjera tė energjisė, tė strategjive industriale e ēėshtje tė bashkėlidhura (pėrfshirė operacione ristrukturimi dhe/ose riorganizimi ndėrmarrjesh ose shoqėrish); nė fushėn minerare: kėrkim zbulim mineralesh, e shfrytėzim pėr grupin e mineraleve metalore e jo metalore, qymyret dhe bitumet si dhe shitja e tyre me shumicė dhe pakicė. Kryerja e aktiviteteve nė fushėn e pasurive tė luajtshme e tė paluajtshme, mallrave tregtare, e financiare qė kanė lidhje 2 me objektin e shoqėrisė. Shoqėria mund tė kryejė edhe ēdo lloj aktiviteti tjetėr ndihmės dhe tė nevojshėm qė ka lidhje tė mjaftueshme me ketė objekt aktiviteti dhe qė nuk ndalohet nga ligjet shqiptare nė fuqi.
Adresa: Tiranė Njėsia bashkiake nr 5, rruga Ibrahim Rugova, pallati Kontakt, kati IV, pėrballė me Garden e Republikės
Sektori ekonomik:
Administratorė: Ardian Grabova
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
A & V COMPASS POWER
A & V COMPASS POWER
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!