Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
AGSM Holding ALBANIA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61703017D
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 20.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Objekti kryesor i Shoqėrisė ėshtė zhvillimi dhe menaxhimi i aktiviteteve ekonomike nė Shtetin Shqiptar, edhe nė formėn e njė PPI, duke pėrfshirė fitimin e pjesėmarrjeve nė shoqėri tė themeluara nė atė Shtet pėr menaxhimin e shėrbimeve publike lokale. Objekti i Shoqėrisė pėrfshin nė mėnyrė treguese por pa u kufizuar nė to, nder tė tjera, edhe veprimtaritė nė vijim: ushtrimin e aktivitetit tė menaxhimit dhe drejtimit tė shoqėrive tė treta, tė planifikimit tė aktiviteteve tė marketingut, planifikimit financiar, kontabėl dhe strategjik; blerjen, shitjen, tregtimin direkt dhe indirekt, edhe publikut, tė produkteve dhe shėrbimeve, duke pėrfshirė nder tė tjera, importin, eksportin e sendeve. Shoqėria ka, gjithashtu, pėr objekt kryerjen e koordinimit teknik, menaxhues dhe financiar tė shoqėrive nė tė cilat zotėron pjesėmarrje dhe ofrimin e shėrbimeve nė favor tė tyre. Shoqėria mund tė kryejė, gjithashtu, tė gjitha veprimtaritė qė rezultojnė tė nevojshme ose tė dobishme pėr realizimin e qėllimeve tė saj; pėr shembull, Shoqėria mund tė kryejė veprime me pasuri tė paluajtshme, me pasuri tė luajtshme, veprime tregtare, industriale dhe financiare, tė marrė pjesė nė gara publike pėr tė marrė pėrsipėr menaxhimin e shėrbimeve me interes ekonomik tė pėrgjithshėm ose aktivitete tė tjera gjithsesi tė dobishme pėr realizimin e objektit, si dhe ēdo akt qė ėshtė gjithsesi i lidhur me objektin e Shoqėrisė, me pėrjashtim tė mbledhjes sė kursimeve nga publiku i gjėrė dhe ushtrimin e aktiviteteve objekt tė rezervės ligjore. Sė fundi, Shoqėria mund tė fitoje pjesėmarrje dhe interesa nė shoqėri tė tjera, konsorciume ose ndėrmarrje, vendase dhe tė huaja, si dhe tė themeloje shoqėri, me objekt tė ngjashėm, plotėsues, ndihmės, analog ose tė lidhur me tė vetin ose me atė tė shoqėrive nė tė cilat zotėron pjesėmarrje, ose edhe qė kanė objekt tė ndryshėm, si direkt edhe indirekt, nė ēfarėdolloj forme, si dhe tė menaxhojė kėto pjesėmarrje dhe/ose interesa me kusht qė ato tė mos modifikojnė thelbin e qėllimeve tė Shoqėrisė; mund, gjithashtu, tė japė garanci reale dhe/ose pėrsonale pėr detyrime tė lidhura me realizimin e aktiviteteve tė Shoqėrisė edhe nė favor tė palėve tė treta.
Adresa: Tiranė Njėsia bashkiake nr 2, rruga Murat Toptani, Gjergji Center, kati 7
Sektori ekonomik:
Administratorė: Giampietro Cigolini
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
HOLLY & ENDI AUDITING
AGSM Holding ALBANIA
AGSM Holding ALBANIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!