Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
"ALMA'S STILE"
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61629030T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 26.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Import-eksport tė materialeve tekstile, konfeksioneve, makineri e pajisje qepėse tė tekstileve, pėrpunim, konfeksioni e qepje dhe tregtim me shumicė e pakicė i konfeksioneve. Tė merret me transaksione financiare nga Shqipėria pėr jashtė dhe nga jashtė pėr nė Shqipėri. Tė merret me promovimin e shkėmbimeve tregtare nga Shqipėria pėr jashtė dhe nga jashtė pėr nė Shqipėri. Tė merret me tėrheqjen e investimeve dhe tė investitorėve tė huaj nė Shqipėri. Tė merret me ofrimin e shėrbimeve kėshillimore pėr investitorėt e huaj. Tė merret me studimin dhe prezantimin e mundėsive tė mira pėr biznes dhe aktiviteteve investuese nė Shqipėri. Tė merret me ofrimin e ndihmave teknike dhe ligjore pėr kompanitė e huaja qė duan tė investojnė nė Shqipėri veēanėrisht nė fushėn e infrastrukturės(konfeksione tė tė gjitha llojeve, ndėrtim, energji, burimet ujore etj.
Adresa: KASHAR Njėsia Administrative Kashar, Unaza e Re, Rr.Tom Plezha, Ambjenti me Nr.pasurie 305/318+1-N10, Zona Kadastrale 3866.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Alma Lena
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"ALMA'S STILE"
"ALMA'S STILE"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!