Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
"GIAKARAL INTERNATIONAL CARGO TRUCK"
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61629020M
Forma ligjore: Degė tė Shoqėrive tė Huaja
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 03.11.2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Veprimtaria e degės do tė jetė kryerja e transportit ndėrkombėtar me kamionė si veprimtari tė vet dhe pėr klientė tė tretė me liēencė ndėrkombėtare bullgare tė vlefshme, shit-blerje e mjeteve tė transportit dhe dhėnia me qira e mjeteve tė transportit tė vetat ose tė marr me qira, transport ndėrkombėtar i udhėtarėve.
Adresa: Tiranė Njėsia Nr. 10, Rruga e Bogdaneve, Godina EuroCol, Kati 5
Sektori ekonomik:
Administratorė: Valerio Randazzo
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"GIAKARAL INTERNATIONAL CARGO TRUCK"
"GIAKARAL INTERNATIONAL CARGO TRUCK"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!