Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
UNISERVICE
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61629018A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 27.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Import eksport, tregtim me shumicė e pakicė tė mallrave tė ndryshme industrial, ushqimorė, makineri e pjesė kėmbimi. Pajisje elektrike, elektronike. hidraulike, lėndė tė para, materiale ndėrtimi, inerte, produkte tė gatshme dhe gjysme tė gatshme, konfeksione, duralumin, pajisje elektroshtėpiake, asistencė teknike. Bar-Kafe. Agjenci publicitare dhe imobilare. Import eksport automjetėsh, motorra e motoēikleta, pjesė kėmbimi e mallrash tė ndryshme si dhe shitje me shumicė dhe pakicė tė tyre. Dhėnie me qira e makinave, minibus autobus, motorra, jahte, mjete lundruese etj, si dhe tė gjitha llojeve tė tjera tė mjeteve motorike, pėrsonave tė tretė (shtetėror ose privat, pėrsona fizik ose pėrsona juridik, shqiptar ose tė huaj) brenda territorit tė Shqipėrisė dhe jashtė saj. Shėrbim me qira me drejtues mjeti pėr ēdo mjet tė lėvizshėm tė lejuar pėr qarkullim, shėrbim taksi, shėrbim urban, nderurban, ndėrkombėtar, ndėrkontinental etj. Transport udhėtarėsh e mallrash, kombėtar dhe ndėrkombėtar, cargo etj. Kryerjen e shėrbimeve, servis etj pėr riparimin e mjeteve motorike tė tė gjitha markave tė shitura ose jo prej shoqėrisė. Ndėrtim dhe 2 mbrojte rrjetėsh kompjuterik dhe jo kompjuterik, mbrojtje tė dhėnash nė serva qendrore pėr shoqėritė tregtare ETJ, Projektim dhe instalim tė sallave tė kontrollit elektronik, instalim tė rrjeteve UPS, Ndėrtim Sistemet elektrik i sallės kontrollit, ndėrtimi valore i rrjeteve pėr transmetim radio, ndėrtimi valore transmetim pstn, ndėrtimi valore transmetim gprs ndėrtimi valore pėr transmetim gsm.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake nr 9, Rruga Muhamet Gjollesha,pranė Institutit tė Sigurimeve, Pallati nr 4, kati 2, apartamenti nr 1
Sektori ekonomik:
Administratorė: Nuredin Buzra
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Mė datė 06.07.2016 ėshtė shtuar administratori Nuredin Buzra dhe ėshtė larguar administratori Rigert Goduni.Me datė 30.06.2016 ėshtė shtuar ortaku Nuredin Buzra dhe ėshtė larguar ortaku Rigert Goduni.
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
UNISERVICE
UNISERVICE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!