Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
PIPETECHITALIA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61629007I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 27.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Objekti i shoqėrisė ėshtė prodhimi, marketingu dhe shitja nė nivel shumicė dhe pakicė; rėndėsi ka edhe eksportimi i artikujve dhe materialeve, aparaturave dhe impianteve pėr: Materiale termohidraulike, pėr shpėrndarje e shumė lloje substancash tė lėngshme dhe tė gazta, Produkteve tė papėrpunuara dhe gjysmė tė gatshme pėr realizimin e artikujve tė pėrmendur mė lart, materiale pėr objektet, si dhe pajisje dhe sende plotėsuese qė pėrdoren nė pajisjet e sektorėve hidraulike dhe materiale ngrohje. Impiantet pėr trajtimin e ujėrave, ajrit, pėr pėrdorimin dhe shfrytėzimin e energjisė sė erės, diellore dhe gjeotermale; Shoqėria, pėr tė arritur objektin e shoqėrisė mund tė marrė mandatin e shoqėrisė me ose pa depozita dhe pėrfaqėsimi, mund tė marrė komisione dhe tė kryej veprimtarinė e komisionarit nė tregti nė ēfarėdo forme. Shoqėria gjithashtu mund tė plotėsojė tė gjitha veprime tregtare, financiare, industriale, tė pasurive tė luajtshme dhe tė paluajtshme, konsiderohet i rėndėsishėm pėr arritjen e objektivit tė shoqėrisė: pėr tė marrė apo tė dhėnė me qira ndėrmarrjen, biznesin qė veprojnė nė fushat e lidhura ose tė ngjashme me ato tė pėrcaktuara nė kėtė objekt shoqėrie; Shoqėria gjithashtu ka si 2 objekt tregtimin e shumicė dhe pakicė tė pajisjeve elektrike dhe elektronike tė konsumit, makineri elektrike, pajisje shtėpiake, shėrbime lidhur me tėlefonin, radio, televizionin, video, disqe, ora, artikuj optik e fotografik, dhurata dhe sportive, instrumente muzikore, botuese dhe publikime elektronike, kompjuterė dhe aksesorė tė tij, mobilie, orendi, divane, tapiceri dhe lino pėr shtėpin, dhe materiale punė nė shtėpi me asistencė tė afėrt. Shoqėria gjithashtu ka drejtėn pėr tė ushtruar, tė marrė pėrsipėr dhe tė pranoje pėrfaqėsinė, agjenci, komisione dhe koncesione me ose pa depozite pėr tė njėjtėn kategori tė malli. Shoqėria mund tė marr pjesė nė kontratė, pėr tė siguruar ekzekutimin dhe / ose dhėnien e kontratave, pėr punėsimin dhe pėr caktimin e pronės me qira, menaxhimin dhe pėr ēfarėdolloj gjėje tjetėr qė ėshtė e nevojshme nė veprimtaritė e tyre dhe ato qė lidhen me objektin siē pėrshkruhet mė sipėr, duke pėrfshirė aktivitetet e pėrfaqėsuar dhe komisionet nė Itali dhe jashtė vendit. Shoqėria mund tė marrė nė dhurimin dhe tė mira tė organizuara si shoqėri apo degėt e shoqėrive duke vazhduar, kur ėshtė e pėrshtatshme, aktiviteti nė pėrputhje me ato tė listuara mė sipėr, pėr tė bėrė ndarjen e afrie. Shoqėria mund tė bėjė ēfarėdo veprimi tregtar, industrial, financiar, pasuri tė luajtshme dhe tė paluajtshme tė mbrojtur nga organi administrativ tė nevojshėm dhe tė pėrshtatshėm pėr arritjen e objektivit tė shoqėrisė: Mund tė ndėrrmarrė interesat e investimeve me ēfarėdo lloj forme nė shoqėrit e tjera, konsorciumet, korporata ose shoqėri qė kanė objekt tė ngjashėm lidhur vete nė mėnyrė direkt ose indirekte, mund tė marrė pjesė nė njė konsorciume tė shoqėrisė. Shoqėri pėr tė arritur objektin e shoqėrisė mund tė hyjė nė subvencionet rajonale dhe kombėtare tė planifikuara pėr sipėrmarrėsit. Nuk janė pjesė e objektit tė shoqėrisė dhe ndjekja e veprimtarive referuar dekretit legjislativ 58 / 98 dhe dekretit legjislativ tė 1 shtator 1993 Nr. 385 shqyrtimi dhe zbatimi tė CICR me 3 Mars 1994. Shoqėria pėr tė arritur objektin e shoqėrisė mund tė mbulojė tė gjitha veprimet tregtare, industriale, dhe pasurive tė paluajtshme dhe gjithashtu mund tė pėrmbush, nė rast sė nuk mbizotėron tė gjithė aksesorėt dhe instrumentet nė pėrgjithėsi me pėrjashtim tė ēdo aktiviteti, duke u kthyer pėrballje me publikun, veprimtarit financiare dhe pasurit e luajtshme, dhėnia e garancisė, mbėshtetja, depozitat, garanci nė favor tė tretėve, vetėm nėse marrin pėrsipėr, vetėm investime tė qėndrueshme dhe jo lidhje qofte i drejtpėrdrejt dhe tėrthorazi, pjesėmarrja nė shoqėritė Italiane dhe tė huaja duke pasur si objektiv tė ngjashėm dhe tė afėrt lidhur me veten. Shoqėria kryen aktivitetin e marrjes 3 me qira dhe shitje tė makinave. Shoqėria kryen aktivitet e restaurimit dhe blerjes sė bar-restoranteve.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr.5, Rruga Brigada VIII, Pallati 16, Kati 5, Apt.29, 1019
Sektori ekonomik:
Administratorė: Rinaldo Rietti
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
PIPETECHITALIA
PIPETECHITALIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!