Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 29 Qershor 2019
ART TEAM BAR
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61629001G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 13.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Aktivitet tregtar nė fushėn e bar-restorant, hapja dhe shfrytėzimi i qendrave social kulturore e ekonomike dhe artistike nė funksion tė rinise dhe studenteve.
Adresa: Tiranė Njėsia Nr. 5, Rruga Ibrahim Rugova, brenda Universitetit tė Arteve.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Andri Buxhuku
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ART TEAM BAR
ART TEAM BAR
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!