Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
ALOR METAL
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61628025B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 26.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Shoqėria ka pėr objekt kryerjen e aktiviteteve tregtare nė pėrputhje me legjislacionin Shqiptar nė fuqi. Shoqėria ka si objekt veprimtarinė e ndėrtimit dhe ēdo veprimtari tė lidhur direkt ose indirekt me aktivitetin e ndėrtimit. Gjithashtu, shoqėria mund tė kryejė ēdo lloj operacioni me lidhje me importin, eksportin, prodhimin, pėrpunimin, magazinimin, shpėrndarjen dhe tregtim e tė gjitha produkteve tė metalit, xhamit dhe struktura pėr montimin e pjesėve qė hapen si dyer, dritare etj, produkte gjysme tė gatshme, pėr ēdo pėrdorim, me shumicė e pakicė. Prodhim e tregtim tė ambalazheve e tė lėndėve tė para si dhe bazės materiale pėr industrinė e ndėrtimit. Shoqėria mund tė kryejė kėrkime tė tregut, organizoje rrjete tregtare, nėnshkruajė kontrata agjencie, tė marri dhe tė japi agjenci, komisione, pėrfaqėsime dhe mandate. Shoqėria mund tė kryejė, pėr shoqėri ku zotėron kuota apo me tė cilat ka lidhur ortakėri, shėrbime tėkniko - administrative dhe koordinimi, shėrbime promovimi dhe marketingu dhe ēdo aktivitet pėr zgjidhjen e problemeve nė fushėn administrative. Shoqėria mund tė kryejė ēdo operacion tregtar, operacione qė lidhen me pasuritė e luajtshme dhe tė paluajtshme dhe hipotekare qė 2 lidhen me to, operacione financiare dhe kredimarrje, tė japė garanci tė tretėve si edhe tė blejė dhe shesė ose marrė me qira. ndėrmarrje, degė ndėrmarrjesh, si edhe tė ketė pjesėmarrje nė shoqėri, ente, koncensiume, tė themeluara apo nė themelim e sipėr, qė kanė objekt tė njėjtė ose tė rjgjashem me tė vetin apo gjithsesi funksional pėr arritjen e qėllimeve tė shoqėrisė. Me nė pėrgjithėsi, shoqėria mund tė kryej ēdo aktivitet tjetėr tė nevojshėm apo tė dobishėm pėr realizimin e qėllimeve tė shoqėrisė.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr. 10, Rruga Him Kolli, Objekti Nr. 45.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Alessandro Zambelli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALOR METAL
ALOR METAL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!