Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
3C ITALIA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61627022S-Ne proces likuidimi
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 21.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 700,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Tregtimi dhe ndėrmjetėsimin e prodhimeve italiane, tė produkteve si dyer tė brendshme tė llojeve tė ndryshme dhe materiale tė llojeve tė ndryshme, dyer tė blinduara, vetrata dhe artikuj nė dobi tė ndėrtimit dhe tė mobilimit tė shtėpive. Sipėrmarrje pėr shtėpi dhe struktura hotelerie. Prodhime tė llojeve tė ndryshme dhe materialeve tė ndryshme (dyer tė brendshme). Shoqėria nder tė tjera mund tė pėrmbushė edhe tė gjitha operacionet tregtare dhe industriale qė do tė konsiderohen tė dobishme pėr vazhdimėsinė dhe realizmin e qėllimit tė objektit tė veprimtarisė.
Adresa: Tiranė Njėsia Nr. 5, Rruga Sulejman Delvina, Kulla Fati, Apartamenti 23
Sektori ekonomik:
Administratorė: Esmeralda Balluku
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
3C ITALIA
3C ITALIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!