Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
"ARA - ENERGJI"
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61627009O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 23.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Ndėrtim Hidrocentrali, ku pėrfshihet financimi, ndėrtimi, vėnia nė punė, prodhimi dhe tregtimi i energjisė elektrike.
Adresa: Tiranė Rruga e Kavajės, Pallati 442, Shkalla 42, Apartamenti 6
Sektori ekonomik:
Administratorė: Dede Ara
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"ARA - ENERGJI"
"ARA - ENERGJI"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!