Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
FITIMI & CO
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61626506P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durrės
Viti i themelimit: 25.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Aktivitet nė fushėn e riparimit, shitjes me shumicė e pakicė tė pajisjeve shtėpiake dhe industriale, si lavatriēe, soba gatimi, furra pjekje, televizor, dhoma frigoriferi, pajisje ngrohje, pajisje hotelerie, etj. Import-eksport dhe tregtim tė mallrave tė ndryshėm industriale dhe ushqimorė. Shitje autovetura tė reja dhe tė pėrdorura, etj. Shoqėria gjithashtu mundet tė pėrmbushė ēdo lloj transaksioni tė pasurive tė tundshme dhe tė patundshme, financiare (me pėrjashtim tė atyre qė janė shprehimisht tė rezervuara ose qė nuk lejohen nga ligjet nė fuqi), tregtare dhe industriale qė kanė lidhje me qėllimin social dhe qė konsiderohet qė ėshtė e nevojshme ose e dobishme pėr arritjen e objekteve sociale, si dhe tė marrė interesat ose tė marrė pjesė nė shoqėri ose ndėrmarrje tė tjera qė kanė qėllime tė pėrbashkėta ose tė ngjashme, ose qė janė tė lidhura mes tyre, si dhe mund ti japė njė shoqėrie, biznesi ose privateve, pjesėmarrjen dhe kuota tė fitimit nė zhvillimin e disa punėve tė caktuara ose dhe tė tė gjitha ēėshtjeve tė biznesit tė saj.
Adresa: RRASHBULL SHKALLNUR Shkallnur, objekt me nr.pasurie 1/2, zona kadastrale 1031
Sektori ekonomik:
Administratorė: Arber Mukaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
FITIMI & CO
FITIMI & CO
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!