Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
F.M WORLD
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61626018I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 22.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Tregtim i produkteve online. Pėrgatitje dhe dhėnie reklama me pajisje vizuale e audio. Import-Eksport, tregtim me shumicė e pakicė i tė gjitha llojeve tė mallrave industriale, ushqimorė, bujqėsore, metale, duralumin, elektroshtėpiake dhe tė tjera ndėrtimore. Prodhimin e materialeve inerte nė pėrgjithėsi, pėrpunimin dhe shitjen e tyre. Ndėrtime rrugore, ndėrtim vepra arti rrugore dhe hekurudhore, ndėrtime hidroteknike ujėsjellėsa, kanalizime, ndėrtime vepra kullimi, ujitje tokė e impiante vaditėse, ndėrtime impiante tė trajtimit tė ujit, tė trajtimit tė mbeturinave, punime mbrojtėse dhe sistemimi hidraulik, punime montimi dhe teknologjike, punime topogjeodezike. Prodhimi dhe tregtimi i materialeve tė ndėrtimit. Projektimin, ndėrtimin, rikonstruktimin dhe modernizimin (pėrtėritjen) e objekteve civile, industriale, ndėrtimin dhe shtrimin e rrugėve nė pėrgjithėsi. Tregti me pakicė karburantesh, produkte tė naftės dhe gazit natyror pėrfshirė dhe bitum special. Import dhe eksport projektimin, ndėrtimin, magazinimin nė territorin shqiptar dhe tė huaj tė njė rrjeti tė shpėrndarjes tė GPN (gaz, produkte naftė) pėr pėrdorim shtėpiak dhe industrial me bombola, serbatore tė vegjėl dhe sistem tubash, lubrifikante dhe shėrbime. Import- 2 export i lėndės sė parė qė nuk prodhohet nė vend dhe tregtimin si tė produkteve tė pėrpunuara, ashtu dhe prodhimet vendase, tė tė gjitha llojeve dhe artikujve si me poshtė, si me pakicė ashtu edhe me shumicė. Prodhim dhe tregtim, artikuj tė ndryshėm industrial dhe ushqimor. Prodhim dhe tregtim, artikuj tė ndryshėm tė rushes sė bujqėsisė dhe tė blegtorisė. Prodhim dhe tregtim, artikuj tė ndryshėm konfertsionesh, kerpi, lini, etj. Prodhim dhe tregtim, artikuj tė ndryshėm detergjentėsh, pėr larje rrobash, pėr larje dhe mbetje yndyrash, shampo tė tė gjitha llojeve e tė tjera tė kėsaj natyre. Prodhim dhe tregtim, artikuj tė rushes sė kozmetikės & tė estetikės; Prodhim dhe tregtim, lėngje sapuni, sapunė tė ngurte rrobash dhe fytyre, etj. Prodhim dhe tregtim, materiale plastike tė llojeve dhe formave tė ndryshme; Prodhim dhe tregtime, sende artizanale nė fushėn e qeramikės dhe tė porcelanit; Prodhim dhe tregtime, materiale ndėrtimi, lėndė tė parė inertesh pėr ndėrtim, si pėr pėrdorim & tregtim, brenda territorit tė Shqipėrisė, ashtu edhe jashtė vendit; Blerje dhe tregtim, automjete tė markave dhe tonazheve tė ndryshme, si vetura pėr transporte pėrsonash, autobusė pėr transporte udhėtarėsh, pėr linja tė brendshme, turizmi dhe linja ndėrkombėtare; pėr transporte mallrash, karburante, vajra & lubrifikante si brenda vendit edhe jashtė shtetit sipas kontratave tė lidhura pėr ketė qėllim. Blerje dhe tregtim: pajisje elektroshtėpiake dhe higjeno-sanitare. Mjete dhe pajisje elektronike, komjutera, fotokopje, etj. Bojėra karbonesh, me bazė ujore e kolorike tė llojeve tė ndryshme. Import-Eksport, tregtim me shumicė e pakicė tė mobilieve, i tė gjitha llojeve tė mallrave industriale, druri, metale, duralumin, elektroshtėpiake dhe tė tjera ndėrtimore. Projektimi, ndertirni i veprave civile, industriale, turistike, bujqėsore, kompletimi dhe mstalimet e nevojshme pėr to, punime restaurimi. Pėr kryerjen e aktivitetit tė shoqėrisė sė mėsipėrme, pėr tė cilin do tė nevojitet leje pėrkatėse, shoqėria ėshtė e detyruar tė pajiset paraprakisht me ketė leje nga organi kompetent.
Adresa: Farkė Rruga Kodra e Diellit, Pallati 7, Kati i pare
Sektori ekonomik:
Administratorė: Alberto Folegnani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
F.M WORLD
F.M WORLD
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!