Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
ANVI & CO
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61625504R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durrės
Viti i themelimit: 22.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Aktiviteti i konsulencės nė fushėn e legjislacionit dhe proēedurave doganore. Konsulencė dhe ndėrmjetėsim nė fushėn e kontraktualistikės me shoqėritė e transporteve apo tė gjitha shoqėritė e tjera qė operojnė nė sektorin e import eksportit. Konsulencė nė fushėn e legjislacionit ndėrkombėtar nė lidhje me transportin apo doganizim e mallrave. Kryerjen pėr llogari tė tė tretėve tė tė gjitha proēedurave doganore pėr doganimin e mallrave apo aplikime tė ndryshme pranė tė gjitha institucioneve nė varėsi tė Drejtorisė sė Pėrgjithshme tė Doganave. Shoqėria mund tė ushtrojė tė gjitha aktivitetet e tjera tregtare, industriale dhe financiare, operimin me pasuri tė tundshme dhe tė patundshme, qė nga organet administratuese do tė konsiderohen si aktivitete operative, shtesė, tė lidhura, tė domosdoshme apo tė dobishme pėr realizimin e aktivitetit qė pėrbėjnė objektin social tė shoqėrisė, tė kėrkojė interesa apo tė ndėrmarrė pjesėmarrje nė shoqėri apo ndėrmarrje tė tjera qė kanė si objekt aktivitete analoge, tė pėrafėrta, tė lidhura me tė sajat, si nė mėnyrė direkt ashtu edhe indirekte, si nė Shqipėri ashtu dhe jashtė shtetit, e gjithashtu tė japė garanci dhe tė ofrojė dorėzani nė favor tė tė tretėve edhe pa pagesė, e 2 gjitha kjo pėr sa kohė kėto aktivitete tė mos kryhen nė ngarkim tė publikut dhe masa e ushtrimit tė tyre tė mos jetė mbizotėruese nė raport me ato aktivitete qė pėrbėjnė qėllimin social. Aktivitetin e agjencisė imobiliare. Agjenci turistike, organizim udhėtimesh individuale ose nė grupe pėr shtetas shqiptar dhe tė huaj brenda dhe jashtė vendit, shitje biletash, transport turistik dhe jo vetėm, tokėsor, ajror dhe detar. Shitje siguracionesh tė ndryshme.
Adresa: Durrės Lagjja 1, Autoriteti Portual, Godina e agjencive Doganore, Zyra 206
Sektori ekonomik:
Administratorė: Tea Ēezmallari
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Mė datė 23.11.2016 ėshtė shtuar administratori Tea Ēezmallari dhe ėshtė larguar administratori Erdi Ēena.Mė datė 06.08.2016 shtohet objekti i aktivitetit edhe me: "Aktiviteti i konsulencės nė fushėn e legjislacionit dhe proēedurave doganore. Konsulencė dhe ndėrmjetėsim nė fushėn e kontraktualistikės me shoqėritė e transporteve apo tė gjitha shoqėritė e tjera qė operojnė nė sektorin e import-eksportit. Konsulencė nė fushėn e legjislacionit ndėrkombėtar nė lidhje me transportin apo doganizim e mallrave. Kryerjen pėr llogari tė tė tretėve tė tė gjitha proēedurave doganore pėr doganimin e mallrave apo aplikime tė ndryshme pranė tė gjitha institucioneve nė varėsi tė Drejtorisė sė Pėrgjithshme tė Doganave. Shoqėria mund tė ushtrojė tė gjitha aktivitetet e tjera tregtare, industriale dhe financiare, operimin me pasuri tė tundshme dhe tė patundshme, qė nga organet administratuese do tė konsiderohen si aktivitete operative, shtesė, tė lidhura, tė domosdoshme apo tė dobishme pėr realizimin e aktivitetit qė pėrbėjnė objektin social tė shoqėrisė, tė kėrkojė interesa apo tė ndėrmarrė pjesėmarrje nė shoqėri apo ndėrmarrje tė tjera qė kanė si objekt aktivitete analoge, tė pėrafėrta, tė lidhura me tė sajat, si nė mėnyrė direkte ashtu edhe indirekte, si nė Shqipėri ashtu dhe jashtė shtetit, e gjithashtu tė japė garanci dhe tė ofrojė dorėzani nė favor tė tė tretėve edhe pa pagesė, e gjitha kjo pėr sa kohė kėto aktivitete tė mos kryhen nė ngarkim tė publikut dhe masa e ushtrimit tė tyre tė mos jetė mbizotėruese nė raport me ato aktivitete qė pėrbėjnė qėllimin social. " u bė "Aktiviteti i konsulencės nė fushėn e legjislacionit dhe procedurave doganore. Konsulencė dhe ndėrmjetėsim nė fushėn e kontraktualistikės me shoqėritė e transporteve apo tė gjitha shoqėritė e tjera qė operojnė nė sektorin e import eksportit. Konsulencė nė fushėn e legjislacionit ndėrkombėtar nė lidhje me transportin apo doganizim e mallrave. Kryerjen pėr llogari tė tė treteve tė tė gjitha procedurave doganore pėr doganimin e mallrave apo aplikime tė ndryshme pranė tė gjitha institucioneve nė varėsi tė Drejtorisė sė Pėrgjithshme tė Doganave. Shoqėria mund tė ushtrojė tė gjitha aktivitetet e tjera tregtare, industriale dhe financiare, operimin me pasuri tė tundshme dhe tė patundshme, qė nga organet administratuese do tė konsiderohen si aktivitete operative, shtesė, tė lidhura, tė domosdoshme apo tė dobishme pėr realizimin e aktivitetit qė pėrbėjnė objektin social tė shoqėrisė, tė kėrkojė interesa apo tė ndėrmarrė pjesėmarrje nė shoqėri apo ndėrmarrje tė tjera qė kanė si objekt aktivitete analoge, tė pėrafėrta, tė lidhura me tė sajat, si nė mėnyrė direkt ashtu edhe indirekte, si nė Shqipėri ashtu dhe jashtė shtetit, e gjithashtu tė japė garanci dhe tė ofrojė dorėzani nė favor tė tė treteve edhe pa pagesė, e 2 gjitha kjo pėr sa kohė kėto aktivitete tė mos kryhen nė ngarkim tė publikut dhe masa e ushtrimit tė tyre tė mos jete mbizotėruese nė raport me ato aktivitete qė pėrbėjnė qėllimin social. Aktivitetin e agjencisė imobiliare. Agjenci turistike, organizim udhėtimesh individuale ose nė grupe pėr shtetas shqiptar dhe tė huaj brenda dhe jashtė vendit, shitje biletash, transport turistik dhe jo vetėm, tokėsor, ajror dhe detar. Shitje siguracionesh tė ndryshme."
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ANVI & CO
ANVI & CO
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!