Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
A.M LEGNAMI
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61625018D-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 20.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Tė japė Konsulencė nė fushėn e mjedisit, nė menaxhimin e pyjeve dhe tė ofrojė trajnim pėr bizneset pėr menaxhim mjedisor e supervizim tė shėrbimeve mjedisore. Tė hartoje projekte qė lidhen me ndėrgjegjėsimin dhe pjesėmarrjen e publikut nė ēėshtje mjedisore. Gjithashtu kompania mund tė kryej ēdo aktivitet tjetėr qė nuk kėrkon liēencė tė veēantė.
Adresa: Tiranė Njėsia Administrative nr.9, Rruga "Don Bosko", Pallati Grapshi 6/2
Sektori ekonomik:
Administratorė: Andrea Morocutti
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
A.M LEGNAMI
A.M LEGNAMI
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!