Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
POWER GOMSIQE
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61622019T-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 18.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,400,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Projektimin, prodhimin, mbledhjen, montimin, instalimin, ndėrtimin, tregtimin, menaxhim si pėr llogari tė vet ashtu edhe pėr llogari tė tė tretėve tė: impianteve ose pjesėve tė impianteve pėr prodhimin e energjisė elektrike nga burime tė rinovueshme, me reference tė veēantė tė energjisė sė erės, tė asaj hidroelektrike, atė tė biomasės, tė biogazit dhe atė diellore, me aplikimin e teknologjive tė veēanta. Shoqėria ka gjithashtu pėr objekt tė veprimtarisė sė saj pjesėmarrjen nė kapital ose interesa nė shoqėri, ente, bashkime shoqėrish tė tjera, nė ēfarėdo forme qofshin ndėrtuar edhe nė qofte sė nuk kanė veprimtari tė ngjashme apo tė lidhura me tė sajėn, gjithēka pa qėllim vendosje dhe nė lidhje me veprimtari qė nuk zhvillohen kundrejt publikut. Pėr zhvillimin e veprimtarisė sė saj, shoqėria mund tė bashkėpunojė me pėrsona fizike dhe juridike si shqiptare dhe tė huaj, mund tė hapė degė apo zyra pėrfaqėsimi edhe jashtė territorit tė Republikės sė Shqipėrisė.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr. 5, Rruga Sami Frasheri, Pallati Perxholla Nr. 1, Shkalla 1, Kati 2
Sektori ekonomik:
Administratorė: Giacomo Calzolari
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
POWER GOMSIQE
POWER GOMSIQE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!