Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 03 Tetor 2018
Rock Tirana Climbing Center
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61622016S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 14.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 260,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Shėrbime nė fushėn e alpinizmit; Kėshillime, instruktime dhe stėrvitje me alpiniste tė tjerė apo fusha tė ngjashme; Zhvillimin e alpinizmit dhe fushave tė tjera tė lidhura me tė; shėrbime tė punimeve nė lartėsi tė siguruara sipas metodave tė alpinisteve.
Adresa: Tiranė Njėsia Administrative Nr. 2, Rruga Ali Visha, ndėrtesa nr. 18
Sektori ekonomik:
Administratorė: Elion Ēikopano
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Koncesionare
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Rock Tirana Climbing Center
Rock Tirana Climbing Center
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!