Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
"Max COMMUNICATION"
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61621015F-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 20.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 150,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Call center. Tregtim me shumicė dhe pakicė. Ndėrtime civile e industriale. Mundet gjithashtu tė kryejė tė gjitha operacionet tregtare, financiare, mobiliare e imobiliare qė eventualisht konsiderohen tė nevojshme dhe oportune pėr tė arritur ose nxitur pėrmbushjen e objektit social.
Adresa: Tiranė Lagjia Nr. 9, Rruga Mine Peza, Pallati Nr. 2, Shkalla 1, Apartamenti Nr. 2
Sektori ekonomik:
Administratorė: Marinel Sako
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"Max COMMUNICATION"
"Max COMMUNICATION"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!