Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
1 st Miles Consulting
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61615509H-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durrės
Viti i themelimit: 06.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 14,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Teknologji argėtimi dhe shėrbime konsulence. Import - eksport tė teknologjive tė argėtimit.
Adresa: Durrės Lagjja nr. 13 , rruga " Pavaresia ", Plazh , Teuta ,Pallati ngjitur me " Palace Resort " , Apartamenti nr. 27
Sektori ekonomik:
Administratorė: Alfredo Orioli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
1 st Miles Consulting
1 st Miles Consulting
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!