Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
AL BELL TELECOMMUNICATIONS
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61615506G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durrės
Viti i themelimit: 12.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Call center. Lidhje telefonike brenda dhe jashtė vendit, biseda tė ndryshme tėlefonike, etj.
Adresa: Durrės Lagjja nr. 4, Rruga Bulevardi Dyrrah, Pallati 1212, Kati i katert/1
Sektori ekonomik:
Administratorė: Olgen Ēikopana
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Mė datė 10.04.2017 ėshtė shtuar administratori Olgen Ēikopana dhe ėshtė larguar administratori Redion Fetau.Mė datė 25.04.2016 u bė ndyshimi i emėrtimit tė shoqėrisė nga "ALBELL TELECOMMUNICATIONS" u be "AL BELL TELECOMMUNICATIONS".Me datė 27.09.2016 ėshtė larguar ortaku Ilir Trandafili.
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AL BELL TELECOMMUNICATIONS
AL BELL TELECOMMUNICATIONS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!