Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
Agromarket
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61615018A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 07.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: "Shoqėria ka pėr objekt veprimtarie tė saj, por pa u kufizuar vetėm nė, tregtimin me shumicė dhe pakicė tė artikujve tė ndryshėm ushqimorė. Importin dhe eksportin e artikujve tė ndryshėm ushqimorė tė freskėt dhe frigoriferik dhe tė tjera produkte. makineri, mjete transporti etj. Tė gjitha aktivitetet duhet tė zhvillohen brenda limiteve dhe duke respektuar rregullat qė disiplinojnė ushtrimin e kėsaj veprimtarie. "
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr. 6, Rruga Konferenca e Pezes, brenda ambienteve tė fabrikes se miellit Bloja, godina ne Zonėn kadastrale 8240, Nr. pasurie 2/137, 2/138
Sektori ekonomik:
Administratorė: Odeta Naēe
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Mė datė 10.02.2017 ėshtė shtuar administratori Odeta Naēe dhe ėshtė larguar administratori Lulzim Preza.Mė datė 17.02.2017 shtohet objekti i aktivitetit edhe me: "Shoqėria ka per objekt veprimtarie tė saj por pa u kufizuar vetem nė, tregtimin dhe shitjen me shumicė dhe pakicė tė artikujve tė ndryshem ushqimore. tė gjitha aktivitetet duhet tė zhvillohen brenda limiteve dhe duke respektuar rregullat qė disiplinojne ushtrirnin e kesaj veprimtarie." u bė "Shoqėria ka pėr objekt veprimtarie tė saj, por pa u kufizuar vetėm nė, tregtimin me shumicė dhe pakicė tė artikujve tė ndryshėm ushqimore. Importin dhe eksportin e artikujve tė ndryshėm ushqimore tė freskėt dhe frigoriferik dhe tė tjera produkte. makineri, mjete transporti etj. Tė gjitha aktivitetet duhet tė zhvillohen brenda limiteve dhe duke respektuar rregullat qė disiplinojnė ushtrimin e kėsaj veprimtarie."
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Agromarket
Agromarket
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!