Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
AKIL 2014
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61615008P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 14.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Punime ndėrtimi, ndėrtime industrial, civile turistike dhe bujqėsore. Ndėrtime vepra arti, rrugore hekurudhore, ujėsjellėsa dhe kanalizime, prodriime tė materialeve tė ndėrtimit, tregtimin industrial dhe ushqimorė. Prodhime tė materialit inert, minerale tė grupit tė katėrt.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr. 1, Rruga Vllazen Huta, Pallat 101/1, Kati 7
Sektori ekonomik:
Administratorė: Fatjol Birēaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AKIL 2014
AKIL 2014
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!