Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
ABM RODONI
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61614503A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durrės
Viti i themelimit: 13.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Aktivitet imobiliar, shitje-blerje pasurish tė paluajtshme (veprave civile, industriale), dhėnie me qira etj. Tregtimin e artikujve tė ndryshėm tė tė gjitha llojeve me shumicė e pakicė, industriale, ushqimorė, bujqėsore, etj. Aktivitet nė fushėn e ndėrtimit nė banesa civile dhe vepra industriale, turistike e bujqėsore tė kompletimit tė tyre me instalime hidrosanitare e elektrike, punimeve tė dheut dhe tarracimeve, ndėrtimit tė rrugėve, tė veprave tė artit, tė rikonstruksionit tė godinave civile dhe ekonomike, tė veshjeve tė fasadave, ndėrtimit tė ujėsjellėsve e kanalizimeve tė punimeve tė asfaltimit. Kryerjen e punimeve nė sipėrfaqet e gjelbėrta dhe mjediset urbane. Prodhim materiale ndėrtimi tė tė gjitha llojeve dhe transformim tė tyre. Transport mallrash dhe udhėtarėsh si dhe shėrbime pėr vete dhe pėr tė tretėt. Hapjen e Bar-Restorant, Agjenci turistike. Shoqėria mund tė zhvillojė tė gjitha operacionet nė lidhje me pasuritė e paluajtshme dhe tė luajtshme, financiare, industriale dhe tregtare tė nevojshme ose tė dobishme pėr pėrmbushjen e qėllimit tė shoqėrisė.
Adresa: Durrės Lagjja 9, Rruga Aleksander Goga, Pallati 1392, Kati I-re
Sektori ekonomik:
Administratorė: Adrian Rama
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ABM RODONI
ABM RODONI
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!