Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 29 Qershor 2019
NTS Tirana
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61614035H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 06.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Shėrbime nė fushėn e teknologjisė sė informacionit; Kėshillime dhe sigurimi i zgjidhjeve programore-software; Tregti me shumicė dhe pakicė e pajisjeve informatike, sistemeve GPS etj; dhėnie me qira e pajisjeve informatike dhe sistemeve.
Adresa: Tiranė Rruga "Bardhok Biba" OLD Buliding hyrja B, kati 3, Njėsia Adminsitrative nr.9
Sektori ekonomik:
Administratorė: Neritan Kariqi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Mė datė 01.06.2016 ėshtė shtuar administratori Neritan Kariqi dhe ėshtė larguar administratori Edison Brajovic.
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
NTS Tirana
NTS Tirana
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!