Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
ALBALONDON
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61614030N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 13.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Objekti i Shoqėrisė ėshtė shitja, blerja e pronave; marrja ose dhėnia me qira e pronave; menaxhirni i bareve, restoranteve dhe kafeneve dhe veprimtari tė tjera tė ngjashme; shitje me pakicė; call center; shėrbime profesionale konsulence; blerja, shitja dhe marrja me qira e mjeteve motorike, aktivitete bujqėsore; blerja dhe shitja e artit; shėrbime turizmi dhe aktivitete pėr zhvillimin e turizmit, etj. Shoqėria mund tė kryejė aktivitet dytėsor, pra me raste dhe jo drejtpėrdrejtė, dhe nė ēdo rast me qėllim arritjen e objektivave tė biznesit tė Shoqėrisė, ēdo veprim tregtar, industrial, financiar dhe transaksion nė lidhje me pasuri tė luajtshme e tė paluajtshme tė cilat janė tė nevojshme ose tė pėrshtatshme pėr arritjen e objektivave tė Shoqėrisė. Shoqėria mund tė kryejė tė gjitha veprimet ndihmėse ose tė lidhura, duke pėrfshirė importin dhe eksportin, si dhe tė gjitha aktivitetet e nevojshme dhe tė favorshme pėr tė arritur qėllimin e biznesit tė Shoqėrisė nė pėrputhje me ligjin, duke pėrjashtuar aktivitete financiare dhe/ose pjesėmarrėse ndaj publikut dhe aktivitetin profesional tė rezervuar.
Adresa: Tiranė Njėsia Nr. 10, Rruga Reshit Ēollaku, Pallati Classiē Construction, Kati II, Zyra Nr. 22
Sektori ekonomik:
Administratorė: Gentiana Harka
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBALONDON
ALBALONDON
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!