Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
Albania Welding Power
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61614029J
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 13.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Hapje kurse specializimi pėr formim profesional dhe ndėrmjetėsimi pėr punėsim tė tyre si brenda dhe jashtė vendit.
Adresa: Kashar YZBERISH Unaza e Re, Rruga Teodor Keko, Pallati 1 Maji, Kati i I-re.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Agim Rrapushi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Albania Welding Power
Albania Welding Power
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!