Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
ADRIATIC COMMERCE
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61613509U-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durrės
Viti i themelimit: 08.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Importin, eksportin, ambalazhimin, konfeksionimi, tregtimin me shumicė dhe pakicė, mirėmbajtjen, riparimin dhe dhėnien me qira e madje prodhimin e produkteve si: Instrumenta dhe pajisje elektrike dhe elektronike, radiotelevizive, audiovizive dhe pėr telekomunikacionin dhe pajisje elektroshtėpiake. Makineri dhe pajisje zyrė; Sisteme sigurie (pėrfshirė dhe kasaforta); Mobilie dhe artikuj shtėpiakė, artikuj tė pėrgjithshėm mobilimi, mobilie dhe orendi pėr zyra, punimet manuale artizanale pėrfshirė artikuj tapicerie e veshje ambientesh, bojėrash dhe vernikėsh; Artikuj pėr kopshtarinė, pėr bregdet apo plazh; Artikuj dhe istrumenta muzikore, partitura dhe telaio; Pajisje elektronike pėr aktivitetet ujore dhe nėnujore; Pajisje sportive, aksesorėt, komponentėt dhe pjesėt e tyre tė kėmbimit; Artikuj bizhuterie; Objekte me vlerė, artikuj profumerie dhe tė kujdesit pėr higjienėn pėrsonale; Automobila, motorė dhe ciklomotora, makineri tonazhi apo rulote, goma, mjete apo motorė deti, makineri pėr agrikulturėn dhe ndėrtimin; Makineri e pajisje, materiale e artikuj teknike tė pėrdorur nė fushėn e tregtisė, industrisė, artizanatit dhe bujqėsisė pėrfshirė edhe distributorėt automatikė tė karburanteve; 2 Artikuj hidrotermike dhe hidrosanitarė, pėr higjienė dhe pastrimin e shtėpisė dhe mirėmbajtjes; Artikuj optikė, kinematografikė dhe fotoptikė; Artikuj pėr orėndreqjen; Artikuj fetarė, instrumente tė shenjte, artikuj funebėr dhe arkivole. Autotransportin e mallrave pėr llogari tė vet dhe tė tė tretėve. Aktivitete tė prodhimit fonografik dhe regjistrimit si dhe nė konformitet me ligjet nė fuqi aktivitetin editorial nė fushėn e muzikės. Tregtimin e librave dhe formave tė tjera tė publikimeve pėrfshirė gazeta, revista si tė reja ashtu dhe tė pėrdorura; Konsulencė pėr tė gjitha ndėrmarrjet nė fushėn e organizimit tė biznesit, kontrollit tė kostove dhe kontabilitetit industrial. Aktivitete marketingu dhe ndėrmjetėsimi si kombėtar ashtu dhe ndėrkombėtar. Agjenci biznesi. Konsulencė dhe asistencė nė fushėn e shit-blerjes sė shoqėrive dhe pasurive tė tundshme e tė patundshme. Aktivitetin e kėrkimit tė tregut pėr llogari tė vet dhe tė tė tretėve. Promovimin dhe organizimin e eventeve muzikore me pjesėmarrjen e artisteve kombėtarė e ndėrkombėtarė. Shoqėria mund tė ushtrojė tė gjitha aktivitetet e tjera tregtare, industriale dhe financiare, operimin me pasuri tė tundshme dhe tė patundshme, qė nga organet administratuese do tė konsiderohen si aktivitete operative, shtesė, tė lidhura, tė domosdoshme apo tė dobishme pėr realizimin e aktivitetit qė pėrbėjnė objektin social tė shoqėrisė, tė kėrkojė interesa apo tė ndėrmarrė pjesėmarrje nė shoqėri apo ndėrmarrje tė tjera qė kanė si objekt aktivitete analoge, tė pėrafėrta, tė lidhura me tė sajat, si nė mėnyrė direkt ashtu edhe indirekte, si nė Shqipėri ashtu edhe jashtė shtetit, e gjithashtu tė japė garanci dhe tė ofrojė dorėzani nė favor tė tė tretėve, edhe pa pagesė, e gjitha kjo pėr sa kohė kėto aktivitete tė mos kryhen nė ngarkim tė publikut dhe masa e ushtrimit tė tyre tė mos jetė mbizotėruese nė raport me ato aktivitete qė pėrbėjnė qėllimin social.
Adresa: Durrės Lagjia 3, Sheshi Liria, EGT Center, Kati i dytė, Zona Kadastrale 8514, Nr pasurie 3/319-N19
Sektori ekonomik:
Administratorė: Bruno Zalla
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ADRIATIC COMMERCE
ADRIATIC COMMERCE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!