Ndryshimi i fundit: E Diel, 22 Mars 2020
FUTURE INVESTMENTS
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61613501C-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durrės
Viti i themelimit: 06.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Zhvillimin e veprimtarive turistike nė format e organizimit dhe ngritjes sė pikave dhe fshatrave turistike, agjencive tė udhėtimeve turistike, veprimtarive hoteliere, bar-bufe, restorante, lojėra argėtuese, bilardo, shėrbime guidė-pėrkthimi e shėrbime tė tjera qėndrimi e shoqėrimi, organizimi i pushimeve individuale e kolektive, udhėtimeve dhe grupeve turistike. Importimin, eksportimin dhe tregtimin e tė gjitha llojeve tė mallrave, materialeve, makinerive, automjeteve, pajisjeve dhe impianteve tė ndryshme, tė karakterit publik, industrial, bujqėsor, tregtar, ushqimor dhe tė shėrbimeve nė territorin e Republikės sė Shqipėrisė dhe jashtė saj. Prodhimin (shtypshkrimin) dhe tregtimin i botimeve tė libra artistike, libra tekniko-shkencore, enciklopedike, dispensave, revista, gazeta, formularė, flete-palosje, pankarta, afishe, kartėvizita si dhe reklamave.
Adresa: Durrės Lagjja Nr.13, Rruga "Pavaresia", Hotel "Adriatiku" Nr.1, Plazh, Durrės
Sektori ekonomik:
Administratorė: Besnik Dudaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
FUTURE INVESTMENTS
FUTURE INVESTMENTS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!