Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
GO FAST
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61613016T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 11.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Transport udhėtarėsh si brenda dhe jashtė vendit. Agjenci transporti udhėtarėsh. Agjenci turistike brenda dhe jashtė vendit. Transport i mallrave pėr vete dhe pėr tė tretėt. Tregti me shumicė dhe pakicė tė artikujve tė ndryshėm industrialė dhe ushqimorė, import - eksport i tyre. Agjenci sigurimesh, automjete me qira.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr.7, Rruga Muhamet Gjollesha, Pallati Nr.77/1, Shkalla 2, Kati 1, Ap.2
Sektori ekonomik:
Administratorė: Alban Malaveci
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GO FAST
GO FAST
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!